Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Önerisi

surveyor

Recommended Posts

Geçen pazar katıldığım bir turnuva sonucunda arkadaşların gazıyla yaptığım ve doğru düzgün oynamadığım karbon tahtalı raketimin benim için ne derece dezavantajlı olduğunu acı acı tecrübe ettim. Gerçi oynadığım bir üstat bu raket sana sanki hızlı gibi demiş olsa da "başkasının yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış" misali iyi bir ders aldım.

sonuç olarak oyunu kontrol altında tutabileceğim, spine karşı bloklarda sorun yaratmayacak, fırsatını bulduğumda FH spin+şut, BH blok + şut ağırlıklı oynayabileceğim lastik ihtiyacım olduğunu anladım. Tahtam sigma Sensitec.Yorumlarına bakarak hexer powersponge 1.9 mm ile TIBHAR Rapid D.TecS SOFT 2.0 mm. nin uygun olduğunu düşünüyorum.

veya yukarıdaki lastiklerle Stiga Allround Classic, TIBHAR Samsonov ALPHA gibi bir tahta mı kullanmalıyım ?

değerli forum sakinlerinden yorum ve öneri bekliyorum. zahmet edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsanın yenildikçe raketi değiştiresi geliyor. Sayın surveyor Sensitec hızlı karbon bir tahta mıdır? Bilmediğim için soruyorum. Lastikleriniz nedir? İdman yapıp alışılmayacak bir raket mi?

Emre, tahta hızlıysa, kullandığım Yinhe sun lastikle hizaya gelebilir. Şut-blok, spin-kesik memnunum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsanın yenildikçe raketi değiştiresi geliyor. Sayın surveyor Sensitec hızlı karbon bir tahta mıdır? Bilmediğim için soruyorum. Lastikleriniz nedir? İdman yapıp alışılmayacak bir raket mi?

Aşırı hızlı bir tahta değil üzerinde sriver vardı iyi atıyordu.Carbonsuz titreşimsiz hissi güzel bir tahta.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karbonsuz , titreşimsiz bir tahta. ama ben carbon bir tahta üzerine (xiom V1) vega europe ve hexer duro ile oynadım. Anladım ki o iş için ömrüm yetmeyecek. Ama oyundan biraz daha zevk alabilmek için lastik tavsiyesi istedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 37 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..