Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kırılan Sapın Tamiri

bellek

Recommended Posts

http://mytabletennis.net/forum/forum_posts.asp?TID=39106&PID=482681

Google meretinde dolaşırken dikkatimi çekti..El yatkınlığım olsa benim sonum maragozluğa doğru gidecek de..

Hiç üşenmeden kırılan sapı tamir ediyor. Ben çoktan sobaya atıp yakmıştım..

Adamın niyeti tahtayı tamir etemek değil bizlere bu yolu kullanıp birşeyler anlatmak heralde..

Neysesinden ben izledim daha öncesinden izlemiyenlere vede ilgisini çekenlere diyelim..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam o değil de,ben kendi raketime overgrip takmiştim,çikarinca yapiş yapiş oldu.Başka bir hazir raketin sapinin dişinda olan kisimla değiştirebilirmiyim diye düşünüyorum. Sizce değişir mi?

Sapın yanaklarını sökmeye çalışırken, raketin en üst katmanını parçalayabilirsin. Evde/komşuda tiner varsa, (selülozik mi sentetik mi hangi tiner uygun olur bilmiyorum ama) bir beze tiner döküp silmeyi dene önce istersen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam o değil de,ben kendi raketime overgrip takmiştim,çikarinca yapiş yapiş oldu.Başka bir hazir raketin sapinin dişinda olan kisimla değiştirebilirmiyim diye düşünüyorum. Sizce değişir mi?

Ongun'un dediği gibi sökerken üst katmanı parçalayabilirsin..Tahtadan lastikleri söktükten sonra aseton ve benzer sökücüler ile çıkartmaya çalışsan daha iyi olur gibi..

Kolay gelsin bsg sen işini bilirsin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..