Jump to content
Masatenisi.org Forum

Usta Ve Acemi 2

Recommended Posts

Ne olup bittiğini henüz anlayamadım. Attığı servisler ortalama servis çalışmaya başlayan birinin ilk haftalarında atacağı servislere benziyor.

Bu kadın olimpiyatlara nasıl girmiş? Açıkçası araştırmaya bile üşendim, o yüzden fazla yorum yapmak istemiyorum. Birkaç bin kişilik nüfuslu ülkeler oluyor, oralardan falan mı katılmış cidden biri aydınlatırsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19 yaşındaki bu genç kızımız (Yasmin Hassan Farah) Djibouti Masa Tenisi Federasyonu Başkanı'nın( Farah Hassan Farah) kızıymış. Kendisi de eski bir masa tenisi oyuncusuymuş. Artık Djibouti'nin en iyi bayan oyuncusu bu kızımız mıdır yoksa işin içinde torpil mi vardır orasını bilemem.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19 yaşındaki bu genç kızımız (Yasmin Hassan Farah) Djibouti Masa Tenisi Federasyonu Başkanı'nın( Farah Hassan Farah) kızıymış. Kendisi de eski bir masa tenisi oyuncusuymuş. Artık Djibouti'nin en iyi bayan oyuncusu bu kızımız mıdır yoksa işin içinde torpil mi vardır orasını bilemem.

Çağan, uzun zamandır yoktun. Özledik seni valla. Yazılarından mahrum etme bizleri:) Bu maçta benim asıl dikkatimi çeken, Yasmin adlı sporcunun maçın sonuna kadar rakibine olan saygısını ve terbiyesini bozmadan oynaması, üzüntü-stres-bocalama gibi duygularını frenleyerek karşı tarafın oyununu bozacak olumsuz davranışlar içine girmemesi oldu. Bu bakımdan her ne kadar çinli oyuncunun karşısında çok yetersiz kalmış olsa da zeki, çevik ve ahlaklı olması nedeniyle benim beğenimi kazandı. Sporcu aynı zamanda centilmen ve nazik olmalı, bunlar olmadan sporcu olunmaz diye düşünüyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Çağan, uzun zamandır yoktun. Özledik seni valla. Yazılarından mahrum etme bizleri:) Bu maçta benim asıl dikkatimi çeken, Yasmin adlı sporcunun maçın sonuna kadar rakibine olan saygısını ve terbiyesini bozmadan oynaması, üzüntü-stres-bocalama gibi duygularını frenleyerek karşı tarafın oyununu bozacak olumsuz davranışlar içine girmemesi oldu. Bu bakımdan her ne kadar çinli oyuncunun karşısında çok yetersiz kalmış olsa da zeki, çevik ve ahlaklı olması nedeniyle benim beğenimi kazandı. Sporcu aynı zamanda centilmen ve nazik olmalı, bunlar olmadan sporcu olunmaz diye düşünüyorum.

zeki ya da çevik olduğunu ben bu videodan çıkaramadım açıkcası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 65 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..