Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Mudanya Mütareke Turnuvası: 4 Kasım

Recommended Posts

Mudanya ilçesinde her sene olduğu gibi bu sene de Mütareke Turnuvaları devam ediyor. Turnuvada yaş sınırı yok, yaş kategorileri olacak. Tarih, 4 Kasım 2012 Pazar günü. Katılım şartı olarak Bursa il veya ilçe sınırları içinde oturuyor olma koşulu var.

Biz, Bursa Veteran Masa Tenisçileri Derneği'nde bir ekip olarak gideceğiz. Katılmak isteyen tüm masa tenisi severleri de pazar günü saat 09:00'da Mudanya Kapalı Spor Salonu'na bekliyoruz.

Diğer ayrıntılar için: http://ttbursa.com/detail.php?to=1&cid=10

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih hocam turnuva nasıl geçti? Geçen yılki aksaklıklar olmamıştır inşallah.

Fatih cim,bence gelmiş geçmiş en iyi mütareke turnuvası oldu..Tabii kii sayın yetkililer organize işini derneğimize verince..Emeği geçen,katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim..

Turnuva fotolarını yakında yayınlarım..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva çok güzel geçti. Geçen seneninkiyle ilgisi olmayan, gayet profesyonelce organize edilmiş bir turnuva oldu. Tabii bunda Bursa Veteran Masa Tenisçileri Derneği'nden Gökhan arkadaşımızın, Dernek Başkanı Fehmi Hoca'mızın ve duayen Şeref Hoca'mızın katkıları yadsınamaz. Ancak turnuvanın başından sonuna kadar tam 9 saat boyunca salonda bulunan, masaların düzenlenmesi gibi işlere bile el atan, aralarda gelip seyircilerle konuşan Mudanya İlçe Spor Müdürü Sayın Engin Kaya'nın emekleri takdire şayan. Kendisine buradan teşekkür ederiyoruz.

Biz dernek olarak madalyalara ambargo uyguladık :) Tabii sürekli antremanın ekmeğini yiyoruz. Madalya alan tüm arkadaşları, özellikle de ikinci kez 40-50 yaş grubunda altın madalya alan Aydın Demirkol'u ve 20 yaş altında birinci olan Ersun abinin oğlu Burak Küçükgüldal'ı, ikinci ve üçüncülüğü alan yine Ersun Abi'nin rehberlik ettiği öğrenciler olan Burak'ı ve Alperen'i tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada sözü açılmışken, Bursa'da masa tenisi camiası Ersun hocamıza çok şey borçludur. Birçok "pinpon heveslisi"ni kendisi camiaya katmıştır. Şahsen ben de, benim gibi daha sonra birçok kişi de Bursa'da oynayacak yer yokken onun okuluna gidip oynuyorduk. Hala salona yeni birisi başlayınca Ersun abi gider direk onunla sohbet eder, onunla oynar. Başkalarını da onunla oynamaya teşvik eder. Maalesef birçok iyi oyuncuda gördüğüm "ben iyi oyuncuyum, onunla oynayarak vaktimi boşa harcayayım" gibi bir düşüncesi de hiç yok. Orada ödül alan öğrencilerini izlerken ve hemen sonra, birlikte en fazla antreman yaptığı kişilerden olan Aydın'ı ikinci kez altın madalya alırken görünce de bunlar aklıma geldi. Sağolasın, varolasın Ersun abi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu turnuvaya Fenerbahçe Veteran Derneği'nin uluslararası turnuvası esnasında Aydın abi tarafından davet edilmiştim. Gelmeyi planlarken elde olmayan sebeplerden dolayı katılamama durumum söz konusu olunca üzülmüştüm. Ersun abiye bir parantez de ben açayım ; Fenerbahçe turnuvasında boş masada Rıdvanla oynarken üşenmeyip yanımıza gelerek hemen bizimle de maç yapma nezaketinde bulunarak gerçekten ne kadar alaçakgönüllü biri olduğunu bir kez daha göstermişti. Kendisine bu vesile ile tekrar hürmet ve sevgilerimi yolluyorum. Ayrıca dereceye giren abi ve kardeşlerimi de tebrik ediyorum. Bursa ve İzmir ekiplerine her zaman gıpta ettiğimi bir kez daha belirteyim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Fatih ve Sevgili Enes kardeşlerim; beni şımartmayın bi daha sizle oynamam haa.. :( .. Şaka bi yana, Arkadaşlar ben ekstra bi şey yaptığıma inanmıyorum.Bence herkesin yapması gereken şeyler bunlar !.. Sözün özü;

İnsanın kalp ve aklında ne hükmedip yerleşmiş ise, o hükme göre hareket eder..

“Güzel gören güzel düşünür. Güzel düşünen, hayatından lezzet alır''..Hepinizi seviyorum..Herkese Selamlar.. :bye:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazıyı geç farkettim ve bende Sayın Ersun abim ve kıymetli Bursa ekibi hakkında bir iki kelam etme ihtiyacı duydum.

Bursa ekibi forum buluşmasında tanıştığım ve en son uluslararası veteran turnuvasında görüştüğüm ve masatenisi sevgilerine oyun düzeylerine centilmenliklerine hayran kaldığım bir ekip.

Ersun abi de bu ekibin temel taşlarından biri çok kıymetli müstesna bir insan - kendisini çok seviyor ve saygılar sunuyorum.

Mudanya turnuvasında dereceye giren arkadaşlarımı ve Aydın abimi bilahare tebrik ediyorum.

Turnuvada emeği geçenlere de teşekkür ediyorum.

Umarım en yakın zamanda Bursa ya gelme şansı bulurum ve veteran derneğinizde sizlerle buluşabilir ve oynayabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi yazları fırsat bulur bulmaz İzmire kaçar gelir ve hiç bir zaman rakip seviyesi gözetmeksizin mümkün olduğu kadar herkesle oynar.Yani tabiri caizse hep verici pozisyonundadır.Mesela bende onunla oynarken masa başı oynadığı için zayıf olan hücum yönümün geliştiğini hissederim..Buda alçak gönüllülükten geçer sanırım.Kendisine ve Bursa ekibine selamlar İzmirden....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Fatih hoca sana söylemiştim Mudanya turnuvasında süpriz yaparsam şaşırma diye.Beni çalıştıran Ersun hocama teşekkür ediyorum.Birincilik aldıysam Ersun hocanın çok emeği vardır.Ama şunuda yazamadan edemiyeceğim,oğlu Burak yakında benide geçecektir haberiniz olsun.Mükemmel bekent ve forent spinleri beni bitiriyor.Ben Burak'ı özellikle tebrik ediyorum.Babası iyi çalıştırmış doğrusu.Fatih hoca senide tebrik ederim.Mithat'ı yenmek kolay değildir.Neredeyse Mehmet'i yeniyordun.Seneye umarım birinci sen olursun.Herkese selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aydın abi gelmeyi kim istemez ama işlerin yoğunluğu birincisi ikinciside arkadaşlarla ayarlamamız lazımdı ekip olarak oraya gelmek için forum buluşmasında bursa ekibıl göz kamaaştırdıysanız bizde burdan istanbul ekibi olarak misilleme yapmak istiyoruz ve kesin gelecez allahın izniyle en yakın zamanda bedensel engelliler turnuvasına gelince malesef katılamaıyacam çalışıyorum

:alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 87 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..