Jump to content
Masatenisi.org Forum

2.lig Takım Kadroları Nasıl Oluşuyor

Recommended Posts

vmtd-b : savaş ertufan, atilla çamlıdağ, oktay kurt, kürşat çavuşoğlu

arıköyspor : ozan kayıhan, ahmet sözmen, emre yalçın, ali güller, ertan çokay

mardin gençlikspor : hüdaverdi uğur, orhan altay, burak karatatar, tufan yalçın

denizlispor : kemal balım, şevki balım, savaş teke

polis akademisi : mehmet önderoğlu, fatih erden, ???

karagücü : burak yalın, kamil uzgur, ???

kartesanspor : sarp özbayraç, ???, ???

çukurova üniversitesi : talha yiğenler, ???, ???

bahçelievler izcilik gsk : şaban köroğlu, ???, ???

kontek : emre ak, kenan atalay, ???

şuan için bildiklerim bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora, bu sene kaçıncı liğ ve hangi takımda oynuyorsun yada oynayacakmısın?

1. ligde vmtd'de oynayacağım abi.

Bora mesela mehmetin polis akademisinde oynayacagina emin misin? Yoksa sadece terfilerde oynadiysa liglerde de oynar mi diyosun? Bi de kontek te emre ak kimdi hatirlayamadim?

net olarak bilmediklerimi yazmadım. takım arkadaşı olan fatih'e sordum, evet dedi. emre abiyi de kenan abi caferağa turnuvasındayken konuştuğumuzda öğrendim. geçen sezon 1. ligde antalyaspordaydı. uzun saçlı, orta boylu, 35 yaş civarında falan filan işte..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahminleri alalim

1-denizlispor

2-mardinspor

3-kontek veya vmtd

kemal bu yazını görünce hemen idmanlara başlamış :)) ben denizliliyim ama gerçekçi olmak gerekirse 1. olma ihtimallerini biraz düşük görüyorum. yine de belli olmaz tabi, oyun bu. kemal'e, şevki abi ve savaş abiye karşı sevgim saygım sonsuzdur. bu arada vmtd-b 1. lige çıksa da çıkmaz zira 1. ligde a takımı var.

benim tahminim; 1-mardin, 2-denizli, 3-karagücü, 4-çukurova (bu takım sürpriz yapabilir)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yakında 2.lig maçı var. kesin kadrolar nasıl oluştu paylaşalım. lütfen ben duydum haber aldım gibi farazi bilgileri paylaşmayalım..

kırıkkkale lin un: irfan semiz , yusuf şengül , osman yılmaz

O İrfan Semiz değil İrfan Temiz olacak, sanıyorum İrfan abinin takımında oynayacak olan oyuncu sizsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene 2. Ligin iyi geçeceğini düşünüyorum.Özellikle zirve mücadelesi son ayağa kadar değişebilir bence.Kesin diyeceğim ve çok öne çıkan bir takım yok aslında.Herkes elinden geleni yapacak elbette.Umarım seyir zevki yüksek maçlar olur.Herkese başarılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kemal bu yazını görünce hemen idmanlara başlamış :)) ben denizliliyim ama gerçekçi olmak gerekirse 1. olma ihtimallerini biraz düşük görüyorum. yine de belli olmaz tabi, oyun bu. kemal'e, şevki abi ve savaş abiye karşı sevgim saygım sonsuzdur. bu arada vmtd-b 1. lige çıksa da çıkmaz zira 1. ligde a takımı var.

benim tahminim; 1-mardin, 2-denizli, 3-karagücü, 4-çukurova (bu takım sürpriz yapabilir)

nerde mubarek antreman yapsakda yapmasakta biz 1. olamayız bü sürü ekip var güçlü daha çok değişir tablolar herkese başarılar diliyorum iyi olan kazansın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahminleri alalim

1-denizlispor

2-mardinspor

3-kontek veya vmtd

abi çocuklarla uğraşmak onlara devamlı top atmak ilgi göstermek ve benim 1gün bile tatilimin olmaması kendim için masatenisi sporculuğunu soğutuyor çok kötü bir durum ne oynama isteği kalıyor ne de birşey ona rağmen istemeye istemeyede olsa oynamaya çalışıyorum ama bakalım artık umarım maçlarda istek gelir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben daha once lİgleri pek takip edemiyordum abi. O yuzden cikaramadim. Peki 16 kasimda ankarada seni de gorecek miyiz?

Belli değil. Bu sene bayan takımımızda var ekip kalabalık. Araba ya sıkışırsak kadroya dahil ederlerse görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..