Jump to content
Masatenisi.org Forum

Andro Blax All+ Üzerine Andro C.o.r.² 1.8Mm

Recommended Posts

masa tenisinde yeni sayılırım ve kendimi geliştirmek istiyorum şu an elimde butterfly nin hazır raketi olan michael maze dash var.internet üzerinden teknikleri takip edip uygulamaya çalışıyorum.oyun stilime gelince bloklar hariç neredeyse her vuruşumda top spin veya kesme oluyor bunun dışında arada sırada kesmeli ve yan spinli servislerim var masaya orta mesafede oynamaya çalışıyorum.ancak gelişmekte olduğumu düşünerek birazdaha genel amaçlı bir raket istiyorum.bu kombinasyon amacıma uygunmudur yada ne özelliklere sahiptir?bunun dışında raket ile lastikler uyumlumudur? teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

bence cor2 pek iyi bi lastik değil andronun lastiklerinden en çok hexer serisini sevdim diğerleri ile arasında epey fark var kalite olarak bence. illa andro alacaksan hexer al. tahta ise yine aynı şekilde kullandım core cell serisini blax hiç denemedim ama yani tahta da belli markalardan şaşmamak lazım butterfly stiga nittaku yasaka gibi markalar diğer markalarda tahta seçimi biraz daha araştırmak lazım. bu arada tekniğin spinli oyun eğer kesme yapabilmek dolu spinli topspinler için all+ bi kombinasyon iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

andro blax all,p500 ve stiga evo dan hangisiini secerdiniz siz olsanız.teşekkürler

sen de her yerde aynı soruyu paylaşıyorsun cevap alamadığındandır heralde burada ben ilk olarak stiga ardından p500 ardından andro seçerdim üç markanın tahtasını kullanmış olarak. stiga tahtaların ağaç hissinin oyun gelişimine katkısı olduğunu düşünüyorum. ki allround evo da iyi bi tahtadır classic versiyonu gibi. keza p500 de şahane bi tahtadır. zamanında çin milli takımı kullanmıştır 38 mm lik topun son senelerine doğru. bu forumda da kullanan bir çok deneyimli oyuncu var.

bu andro blax all kötü demiyorum. sanırım hatta andronunda en sevilen tahtalarından biri. umuyorum yeterince açıklayıcı olmuştur. uzun süre kullanmadığım için net karşılaştırma yapamayacağım. ingilizcen varsa yabancı forumları da arayabilirsin. ama çok kafanı yorma bence stiga evo al geç. pişman olmazsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dikkat edeceğin iki şey var

birincisi ağır lastik seçme! - hafif lastik seç çünkü tahtan çok hafif bir tahta. 1.8 mm kalınlığı da geçme denge değişince hiçbir verim alamıyorsun tahtadan

ikincisi sert lastik seçme! - tahta az titreşimli ve sert his veren bir tahta sert lastik seçimi başlangıç seviyesi oyuncuyu baya bir olumsuz etkiler

allround hafif ve spinli herhangi bir lastik işini görecektir kolay gelsin donic butterfly ve andro... nerdeyse tüm firmalar böyle lastikler üretiyor zaten.

burdan sonrasını lastikleri deneyen arkadaşlar söyleyebilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga Evoyu sectim .bircok kisi bunu onerdi.simdi sira lastikte.926 fx supersoft, vega elite yapsam nasil olur.elite avrupa tarzi , supersoft ise cin tarzi oyunlar icin mi.ben bilemiyorum hangisini alayim.hurruzone 3 diye bir lastik var.bana bu konuda yardimci olu rsaniz sevinirim

Not: yeni konu acmak icin her yere yazdim.tum forum uyelerinden ve adminlerden ozur diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar stiga evo yu su an esim kullaniyor.ben de arada kullamiyom.suan hazir raket butterfly power kullaniyom ben...power ile karşıdn gelen kesmeleri rahat karşılıyorum. ..evo da cin lastiği oldugundanmidir daha cok etkilendim karsidan gelen kesmelerden...simdi evde alround bir tahtamiz var.ben de kendime yeni bir tahta düşünüyorum. ..bu sefer off- olsun diyorum...allround ile kontrol iyiydi rahat bir raket...off- alsam ve avrupa lastiklerin den birini taksam elite gibi nasil olur.p500 düşündüm ben .sizin tavsiyeniz nedir. ..evo ile p500 arasinda cok mu kontrol ve hiz farki var...Teşekkür. Butterfly Primorac Off- bu tahtada aklımda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..