Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raket Tahtasına Lastik

erdemsen

Recommended Posts

ben lise takımında kendi kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir oyuncuyum ve bu seneki liseler arası turnuvadan önce yeni lastik almak istiyorum ama şu an elimde bulunan carbotec 50 raketinin tahtasını çok seviyorum ve onu muhafaza etmek istiyorum. Onun üstüne daha kaliteli lastikler alarak iyice gelişmek istiyorum. Mevcut raketimin değerleri

Speed: 110 Spin: 100 Control: 80

Bunlarla iyi oynuyorum ama belki spini biraz daha yüksek olabilir bana yani 120 speed 120 spin civarı lastik önerebilir misiniz? Bu arada sadece ıstanbulda bulunan dükkânlardan giderek alabilirim o yüzden yurt dışından falan tavsiye etmezseniz sevinirim bütçem maksimum 150 lira

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketin üzerindeki değerlere takılma gerçekleri yansıtmıyor. Senin alacağın en yavaş lastik bile ondan hızlı ve spinlidir.

İstanbuldan sıfır veya site üzerinden sıfır yada 2.el alacağın en düşüük bütçeli lastikler işini fazlasıyla görecektir. Hazır raket tahtan göreceksin tam bir hız ve spin canavarı olmuş :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende carbotec 20 vardı. Arkadaş arasında oynarken bu tahtalar sorun olmaz ama turnuvalarda bu tahtalara izin yok. zira tahta değil karbon-plastik karışımı malzemeden imal edilmişler.ITTF onaylı deniyor ama onay lastikler için. paranı harcarken bunu dikkate al bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben turnuvaya katıldım ve hakem inceledi bayağı ama bi şey demedi onunla 3 5 maç yaptık en azından turnuvada

hakem babalık yapmış :) bende carbotec 20 tahtasını kullanmayı düşünmüştüm. Ama alışırım sonra bir yerde elimde patlar diye vazgeçtim. Turnuvalara katılan üstatlar bu konuda fikir verirler sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnşallah duaların kabul olur. ne yalan söyleyeyim şimdiye kadar elime o denli iyi oturan tahta ! bulamadım. müthiş güzel, hafif ve dengeli. firmaya konu ile ilgili iki kez mail attım ama dönmediler.

bu arada tahtayı ! verdiğim arkadaş oynamak için üstüne 729 FX Lightening denedi. Çok kontrollü bir raket olduğunu söyledi. DHS Memo 3 ve H3 neo denediğinde ise hızlı, spinli ve alçak atan bir raket haline geldiğini söylemişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..