Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig Istanbul Da Yapılan Maçlarla Başladı.

Recommended Posts

Bu sene takımlar biraz daha denk gibi gözüküyor.

masa tenisi uzmanları ne düşünüyor acaba?

Bence 2-3 takım hariç her takımda maç alabilecek sporcular var.

Örnek: zayıf görülen Anafen TED e karşı 3-1 öndeyken 4-1 biter diye beklerken maçı 4-3 kaybettiler.

Yeni Mısır lılar ve rus lar renk katmış gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe ilginçti. Saleh, rus ve ponfi. Belediye iki çinli ile benim favorim.

O genç olan rus'un bir olayını göremedim. Çinlilere karşı izlemek lazım. İki tane Rus + irfan tavukçuoğlu ile şampiyonluk zor bence.

Fener'in rus'u da eh... çok maç alır tabi ama ben pek tutmadım, çinlilerden veya lashin'den maç olması zor gibi geldi.

Yalnız bayanlarda fenerbahçe'nin Rus defansçı pavlovich'i aldığını duydum. Maçlarda göremedim ama avrupa maçlarında oynasa bile yeter...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belediye den sonra sıralamaya kimin gireceği pek belli değil gibi.

İrfan ın yanında olan biri yıllarca Türk milli takımında oynamış olan emektar sunay atakan.öbür oyuncu da (rus) sıradan biri gibi geldi bana. zaten Beşiktaş onları rahat geçti.

Her iki rus u bende pek beğenmedim. bence kaski deki laşin in kardeşi onlardan aşağı değil hatta bence daha düzgün bir oyuncu.

Bu arada Fenerbahçe yi tebrik etmek lazım. Masa tenisi ne böyle yatırım yaptığı için.

Açıklamalarda Pavlovic in sadece avrupa kupalarında oynayacağı söylenmişti. zaten Türkiye ligi için gerek de yok. şampiyonlukları kesin sayılır. İki çinli transfer eden Elazığ spor u 4-2 yendiler. Diğer takımlarda rus-romen -bulgar oyuncular var ancak yenebileceklerini sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaski bu sene bomba bi transfere imza atmaya çok yakındı - ki bu transfere aracı olmak üzereydim- bu transfer olsaydı İBB tek favori olarak kalmazdı...Yine de Kaski oldukça iyi durumda görünüyor...Benim en merak ettiğim oyuncu Enis Can adındaki oyuncu , tanıyan var mı??

Bu arada FB'deki Golovanov Bulgaristan Milli Takım oyuncusu , iyi bi oyuncu ama Çinlileri geçmesi , çok zor bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samet ciğim Enis can namı diğer Ponfi. Zaten türk statüsünde oynuyordu. artık adınıda türkleştirince tamamen türk oldu.

Allah tan pek fazla enis ismi olmayınca hakikileri de bulmak zor olacak.

Kaski yi de bu arada tebrik etmek lazım.

burdan anlaşılan Halil adak gibi oyuncuların diğer şehirlerimize de gönderilmesi.

Benim fikrim federasyon bunların sayılarını çoğaltıp maaşlarınıda vererek diğer şehirlerimize yollaması.

Mesela Şu an malatya ve elazığ ın böyle oyunculara ihtiyacı var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..