Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzvet Arena Sonbahar Açık Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

13-14 EKİM 2012. İZVET ARENA İZMİR VETERAN MASATENİSCİLERİ DERNEĞİ SONBAHAR AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI

Her yaş grubuna açık, tek ve çift erkekler, tek ve çift bayanlar kategorilerinde yapılacaktır. Yaş kategorileri katılıma göre belirlenecektir.

Katılım bedeli: Dernek üyeleri 15 TL (Aidat borcu olmayanlar)

Üye olmayanlar: 25 TL

Alt yapı öğrenciler için ücretsizdir.

Müracaat: Zafer YILDIRIM 0535 708 2665

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat cım sen Türkiye şampiyonusun. Şampiyonlara bedava :salak:

Ya Zafer abi sen şampiyonsun deyip deyip sonrada beni yenip duruyorsunuz şamar oğlanına döndüm valla şampiyonların şöhretten başı döner bizim yenilgiden dönüyo bi gariplik var ama hayırlısı bakalım sizden öğreneceğimiz çok şeyler var daha anlaşılan...neyse ben halimden memnunun talebeliğe devam......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13-14 EKİM 2012. İZVET ARENA İZMİR VETERAN MASATENİSCİLERİ DERNEĞİ SONBAHAR AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI

Her yaş grubuna açık, tek ve çift erkekler, tek ve çift bayanlar kategorilerinde yapılacaktır. Yaş kategorileri katılıma göre belirlenecektir.

Katılım bedeli: Dernek üyeleri 15 TL (Aidat borcu olmayanlar)

Üye olmayanlar: 25 TL

Alt yapı öğrenciler için ücretsizdir.

Müracaat: Zafer YILDIRIM 0535 708 2665

Zafer hocam aynı tarihlerde Caferağa da uluslararası turnuva var..Bursa ekibi büyük ihtimalle orada olacak..Keşke çakışmasaydı da İzmir e de gelseydik..Sağlık olsun artık ..Bir daha ki seneler tarihlere dikkat edilirse seviniriz..Şimdiden turnuvaya katılacak tüm arkadaşlara başarılar..İzmir e Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zafer hocam aynı tarihlerde Caferağa da uluslararası turnuva var..Bursa ekibi büyük ihtimalle orada olacak..Keşke çakışmasaydı da İzmir e de gelseydik..Sağlık olsun artık ..Bir daha ki seneler tarihlere dikkat edilirse seviniriz..Şimdiden turnuvaya katılacak tüm arkadaşlara başarılar..İzmir e Selamlar..

Ersun hocam federasyon ve il temsilciliği programına göre tarih belirlendi. Mutlaka bir organizasyonla çakışma oluyor, Sezon açılışı için en uygun tarihi belirlemeye çalıştık.

Sağlık olsun birdahaki turnuvalarda görüşürüz. Bursa ya ve bütün ekibe selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

izmirde olmak vardı anasını satıyım :)

Ya Rıdvancım ne var yani 45dk.lık yol atla uçağa gel ben seni havaalanından alırım yedirir,içirir,gezdirir sonrada salona götürür bide göz ziyafeti çekeriz sana daha ne istiyon diyecem ama tabiiiiiiii İstanbuldaki turnuva daha cazip geliyo dimi neyse ama çok şey kaçıracan haberin ola...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol varol Murat abi cansın.Gelmiş-görmüş-Yemiş-içmiş-oynamış-yenilmiş kadar oldum :)

İstanbuldaki turnuvaya ilk duyduğum anda katılmış bulundum şimdi vazgeçmek olmaz :)

Ama şansıma kardeşimlerin tayini bergamaya çıktı onlara geldiğimde muhakkak ziyaretinize geleceğim.

İzmir ekibine sevgiler saygılar selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

harika bir turnuva oldu. İzvet yönetim kuruluna ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederim. izvet in masa tenisi için İzmir e getirdiği hareketlilik şimdidden farkediliyor. Masa tenisi oynamaktan evin yolunu bulamayacağız sanırım.

lütfullah

Valla Lüffullah Hocam evin yolunu bulmasına buluyorumda ne yalan söyliyeyim haftada 4 gün antremana gittiğim için terli tekstilleri iş yerinde kurutuyom.Yoksa evde cingar çıkar.Turnuvaya gelince dediğiniz gibi harika bir turnuva oldu bencede çeyrek finalde Muğlalı Ahmet abiye 3-2 kaybettim ama güzel maç oldu eeeeeeee korkak oynarsan bu olur işte.Gerçi korka korka setlerde 2-1 ve sayılardada 9-6 önde iken bizim başkan Tolga abi korkma len vur gazı verince bana bendede top seçme özelliği olmadığı için iki tane yanlış topa penaltı kaçırdım oradan sette gitti maçta sağlık olsun ama çok zevk aldım..Bu arada başkanın son dakika ödül sürprizide çok şık oldu doğrusu.Taner özgür yılların tecrübesiyle 1. oldu ama 2. olan Berkin(sanırım 12-13 yaşında) harika maçlar çıkardı Ahmet ark 3.cü Ahmet Şahanda 4.cü oldu.Başta derece yapan arkadaşlarımız olmak üzere tüm katılımcıları kutlar ve masatenisi bol günler dilerim herkese....Tabi teşekkürün en büyüğü yönetime ÇOK TEŞEKKÜRLER İZVET YÖNETİM KURULU İYİKİ VARSINIZ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla Lüffullah Hocam evin yolunu bulmasına buluyorumda ne yalan söyliyeyim haftada 4 gün antremana gittiğim için terli tekstilleri iş yerinde kurutuyom.Yoksa evde cingar çıkar.Turnuvaya gelince dediğiniz gibi harika bir turnuva oldu bencede çeyrek finalde Muğlalı Ahmet abiye 3-2 kaybettim ama güzel maç oldu eeeeeeee korkak oynarsan bu olur işte.Gerçi korka korka setlerde 2-1 ve sayılardada 9-6 önde iken bizim başkan Tolga abi korkma len vur gazı verince bana bendede top seçme özelliği olmadığı için iki tane yanlış topa penaltı kaçırdım oradan sette gitti maçta sağlık olsun ama çok zevk aldım..Bu arada başkanın son dakika ödül sürprizide çok şık oldu doğrusu.Taner özgür yılların tecrübesiyle 1. oldu ama 2. olan Berkin(sanırım 12-13 yaşında) harika maçlar çıkardı Ahmet ark 3.cü Ahmet Şahanda 4.cü oldu.Başta derece yapan arkadaşlarımız olmak üzere tüm katılımcıları kutlar ve masatenisi bol günler dilerim herkese....Tabi teşekkürün en büyüğü yönetime ÇOK TEŞEKKÜRLER İZVET YÖNETİM KURULU İYİKİ VARSINIZ...

Bizi izlemeye devam edin. :thup: İzmir masa tenisinde hiç ilerleme kaydedemiyor düşüncesini çürüteceğiz. Bütün masa tenisi sevenlere bol masa tenisli günler diliyoruz... :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..