Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mersin De Masatenisi.

Rıdvan

Recommended Posts

Merhabalar yaz tatilimi Mersin Erdemlide geçirdim.

Oldukça güzel bir tatil oldu, heleki Sevgili Erdinç abimin (takefiree) taa Tarsus tan scooter ı ile birbuçuk saat yol teperek kalkıp gelmesi ve birlikte tanışıp hoşça vakit geçirmemiz masatenisi oynamamız harika oldu.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Tatil sitelerinde malum herşey deniz, güneş, plaj, havuz vb şeylere yönelik olduğu için doğal olarak masatenisine neredeyse hiç önem verilmemekte.masa bulmakta biraz sıkıntı yaşadık ilk bulduğumuz masa tam kabustu zemin kötü ışık kötü hava kararmaya başladığında topu hiç görmeden karambole oynamak durumunda kaldık, hatta masanın filesi ve ortadaki çizgisi bile yoktu.(Allahtan Erdinç abi tedarikli gelmiş onun ağ-file setini kurduk ta oynadık. :)) )

Ama daha sonra daha uzak sitelerden birinde idare edebilecek bir antrenman masası bulduk kendi filemizi de kurunca oynanabilir bir masa oldu fakat bu seferde etrafımızda koşuşturmakta olan çocuklar bizi oldukça darlattı.:)) etrafı kollayarak spin yapmak epey zormuş yahu.

Sonuç olarak iki gün boyunca Erdinç abinin fedakarlıkları sayesinde çok güzel vakit geçirdik masatenisimizi oynadık.Oldukça keyifliydi.

Çok Teşekkürler Minnettarım Erdinç abi - seneye gene gelecek ben :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rıdvan kardesimin dedigi gibi degisik bir deneyim oldu :) niyetimiz oynadıktan sonra denize girmekti ama kısmet olmadı. masa bulduk diye 2-3 saat durmadan oynadık. sıcak ta cabası. seneye tekrarlarız insallah. bu sene deneyim kazandık seneye daha keyifli olur. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..