Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forhand Için

Mrtİzmir

Recommended Posts

Arkadaşlar forhandte kullandığım Aurus soft lastiğimi bir maç sırasında masaya çarptım kenardan darbe aldı ve yırtıldı.Neyse sağlık olsunda şöyle bir sorum olacak.Ben servis atma özürlü biri olduğum için toplara yeterince falso veremiyorum.Bana bu konuda yapısı itibariyle destek olacak ve aynı zamanda Aurus lastiğine göre daha hisli bir lastik önerisi verebilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.Yani Aurus lastiğini tanıyan arkadaşların bu lastiğin biraz daha falsolusu ve hislisi lastik tavsiyelerine ihtiyacım var...Şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Bey aynı sorun bende de mevcut :) denemiş olabilirsiniz ancak top tutuş yani tacky dedikleri olay arkadaşın da dediği gibi Tenergy serisinde çok hissediliyor. Tenergy 05 bu konuda başarılı. Ancak anladığım kadarıyla fh tarafına soft lastik tercih ettiğinize göre ben Tenergy 64 ya da Tenergy 64 fx deneyin derim. Biliyorsunuz 64, 05 e göre daha yumuşak hamurludur.

İmzamda gördüğünüz Donic Coppa X2 ya da X3 ü de tavsiye edebilirim. Bir deneyiniz en azından Tenergy lere göre ucuzlar. Ben 6 ay kadar önce imzamdaki lastikleri toplam 145 TL ye dandoydan almıştım.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bluefire M1 ve M2 çok iyi çeken lastikler. Benim gözümde Tenergy'e en çok yaklaşabilenler bunlar. 05 gibi yüksek atıyor, hatta daha yüksek attığını söyleyen de oldu bendeki lastiği deneyenlerden. Özellikle M1 spin açısından çok agresif bir lastik, tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tavsiyeler için çok teşekkür ederim sağolun arkadaşlar.Genel olarak bildik tanıdık lastikler ancak Tsunun bahsettiği tibharın Q5 lastiği orta mesafeden kontrollü oyun için uygun ve spinli oluşu dikkatimi çekti (sanki beni tarif ediyorlar)kullanan birini bulursam bir denesem iyi olur valla.Tekrardan tavsiyeler için teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..