Jump to content
Masatenisi.org Forum

Backhand Lastiği

kanars

Recommended Posts

Arkadaşlar kullanmakta olduğum rakette hurricene2 lastiğinden istediğim performansı alamıyorum. Backhand tarafıyla topa vurduğumda top genelde filede kalmakta. Yüksek toplarda ise dışarı gidiyor. Sorun ne olabilir? Acaba vuruş tekniğim mi hatalı? Yada çin lastikleri ile oynamak zormu? Cevaplarınız bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastikleri genelde iyi top tutucu lastiklerdir..Bu lastikler ile top fileye çok yakın ve havada olacak ki şut vurabilesin..Bu lastikler masaya çok yakın oynayan kişiler tarafından daha çok tercih edilir..Çok kontrollu ve çok spinlidir..

Bence çin lastiklerini bırakıp normal bir orta sertlikte lastik deneyin backhand'ınıza..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastikleri genelde iyi top tutucu lastiklerdir..Bu lastikler ile top fileye çok yakın ve havada olacak ki şut vurabilesin..Bu lastikler masaya çok yakın oynayan kişiler tarafından daha çok tercih edilir..Çok kontrollu ve çok spinlidir..

Bence çin lastiklerini bırakıp normal bir orta sertlikte lastik deneyin backhand'ınıza..

Arkadaşın tespiti aynen doğru. H2 ile oynadığına göre masaya yakın bir oyun şeklin vardır diye düşünüyorum.Ben oldum olası avrupa lastiklerle oynadım. Genelde masaüstü veya masadan bir adım açılarak oynarım.Şu an BH de andro hexer duro 2.1 mm ile oynuyorum.Orta sertlikte iyi bir lastik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öneri ve tespitleriniz için teşekkür ederim. Ben masaya yakın çok iyi değilim. Herhalde iyi olmadığım içinde çin lastiği ile başarılı olamıyorum. Değiştirecem. Forhand tarafında donic desto f3 ile çok güzel işler başarabiliyorum. backhand tarafında hangi lastiği kullanayım tavsiyeniz ne olur? Ben dhs tin arc yada sinüs sound kullanmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadasim oncelikle antrenman sayisini arttirmayi denesen bence belki daha iyi olabilir.

Ha dersen ki yok illaki degistirecegim lastigi ,nimbus sound 1.8mm yada 2mm cinlastiklerinden sonra sana ilac gibi gelir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tarafında donic desto f3 ile çok güzel işler başarabiliyorum. backhand tarafında hangi lastiği kullanayım tavsiyeniz ne olur?

Madem Desto F3 ile güzel işler başarıyorsun aynısını backhand için de denemelisin. Yada aynısının big slami olsun. Uzaklarda arama ilaç backhand tarafında :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..