Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hoş Değil...

Mustafa Serhat

Recommended Posts

arkadaşlar foruma çok güveniyordum..yaptığım alış verişlerde içim çok rahattı..fakat bu günlerde yaşadığım olay beni çok şaşırttı..bazı arkadaşımız daha almadığı lastikleri benim lastiklerim diyerek bana satmaya çalıştı...neden satıyorsun dediğimde de bana fazla geldi ileri düzey oyuncular için demişti..lastikleri satın almamış bile..bu olay beni hem üzdü hem çok şaşırttı..yaptığınız alışverişlerde dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum..böyle davranışlar bence hoş değil..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her türlü geri bildirimde üyenin adını da vermek gerekir ki konu burada tartışılsın ve insanlar olan bitenin farkında olsun. Ayrıca tek bir kişinin olası yanlışı foruma mal edilmemeli. Bu forum gerçekten güvenilirdir ve bugüne kadar yapılan alışverişlerin en az %95'i olumlu gerçekleşmiştir. Üyelerin birbirlerine olan hoşgörüsü ufak tefek sorunların üstesinden gelmiştir. Küçük bir camiayız ve tek bir forumumuz var. Dolayısıyla insanlar bilgi paylaşımlarına ve alışverişlerine devam etmek istiyorlarsa dürüst olmak zorundalar. Bahsettiğin arkadaş belki ödemesini yaptığı lastiği eline ulaşana kadar fikrini değiştirmiş ve belki de iade edemeyeceğinden dolayı satılığa çıkarmış olabilir ki bu normal bir şey. Konuşulur, anlaşılır. Yeter ki dolandırıcılık olmasın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten isim de bildirmiştim..fakat arkadaşımız rahatsız olmuş..ben de kalbini kırmak istemedim ismini kaldırıp bazı arkadaşlarımz diye düzelttim..böyle yaparak doğru yaptığımı düşünüyorum..foruma mal etmedim zaten yanlış anlaşıldı sanırım..arkadaşımız hatasını anlasın diye böyle genel bir mesaj vermek istedim..kendisiyle de görüştüm zaten..arkadaşımız da bana benim lastiklerim ama alışamadım demesi beni üzdü..foruma da güvenim sonsuz ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Küçük ama ticaret zekası büyük :) Ucuza alıp, biraz üzerine koyup satmak.Bir nevi elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeden kazanmak..Ama şunu bilmeliydi ki masa tenisi ile uğraşan kişiler illaki bir yerde yolları kesişir..

Bence yaptığı ayıp size yalan söylemesi..Hani daha lastikler eline geçmeden, oynamadan bana fazla geldi demesi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sehattcım sen haklısın biliyorum ama bu forumla alakalı olan bir hata yada guvenirlik değil tamamen şahısla ilgili o şahıs her kimse sana ozellikle çok ayıp etmiş

yok abi forumla alakalı değil onda hemfikiriz :) ben sadece direk almasınlar araştırsınlar demeye çalıştım..önceden de dediğim gibi yoksa foruma güvenyorum sonuna kadar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Küçük ama ticaret zekası büyük :) Ucuza alıp, biraz üzerine koyup satmak.Bir nevi elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeden kazanmak..Ama şunu bilmeliydi ki masa tenisi ile uğraşan kişiler illaki bir yerde yolları kesişir..

Bence yaptığı ayıp size yalan söylemesi..Hani daha lastikler eline geçmeden, oynamadan bana fazla geldi demesi..

üzerine kar payı koyup satmak kadar doğal bir şey yok Ali abi.. :) ama benim takıldığım nokta lastiklerle oynamış sanki onun lastikleriymiş gibi satıyordu bana ona kızdım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda yapılan alışverişler genel olarak kişilerin tanıdık olmasından dolayı güvenilir olmakla birlikte arada çıkan tek tük numaraları engellememiz maalesef mümkün değil. Bu nedenle üyelerimizi dikkatli olmaya davet ediyorum.

benim demek istediğimi çok güzel özetlemişsin abi teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..