Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bildiğiniz Sound Lastikler Ve Sert Tahtalar

togan

Recommended Posts

Değerli forum üyeleri uyumuna güvendiğiniz bülbül gibi öter diyebileceğiniz sound lastik ( yumuşak süngerli oluyor sanirim genelde ) ve sert tahta kombinasyonları paylaşabilirsek benim gibi bu ötme işini görüp de begenen arkadaşlar için nasıl raketler alabileceği konusunda yardimci oluruz herhalde. Sanırım benim görüp beğendigim raket stiga calibra sound ve ebenholz du ama bu kombinasyon oldukça külfetli fiyat olarak hele de benim gibi kendine raket parçalamayi kendine alışkanlık etmiş biri olarak. Bu yüzden daha uygun fiyatlı max 300 lira civarı bu öten raketlerden alabilir miyiz? Yardimci olabilecek herkese şimdiden Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende de p700 üzerinde hexer hd ler var ama ses olarak pek öttüğünü söyleyemeyeceğim, ancak arkadaşların dediği gibi hexer powersponge ve vario big slam dan harika seslere şahidim bir arkadaşında heralde bebek yağı sürerek ( yanlış hatırlıyor olabilirim emin değilim) tenergy 05 fx i kombıne ettiği raketi harika ötüyordu alternatif olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tibharin sound lastiklerinin durumu nasıldır peki aurus ve Sinusun sound lastikleri .bir de ötmenin yanı sıra genel ozelliklerini de belirtirseniz lastiklerin ( spin hız kontrol ) geniş kapsamli bir başlık olur. Kimse tahta yazmamış acaba bu ötmeyi sağlayan sadece lastik özelliği midir?

Nimbus sound kullandım. Sigma sensitec tahta üzerinde harika bir sesi var. Bence kontrollü atak lastiği. Kontrolü kolay. Aynı tahta üzerinde LKT rapid sound da kullandım. Tibharın yanında çok sönük kaldı ses olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki donic markasından başka iyi sound lastik var mı bildiğiniz. Donicin yumuşak lastikleri için türkiye distribütörünun sitesinde allround lastiklerdir falan diye geciyor ses olarak öter de desto falan performans olarak düşük gelmesin kullanan var mı bluefire m3 bile oyununu geliştirenler icinmis yavaş kalmasın sonra ötsün ötmesine de bu sefer de hazır raket gibi olmasin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..