Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumda Ucuz Lastikler

Recommended Posts

forumda türkiye fiyatının altında bir sürü lastik satanlar var. bunları nerden alıyorsunuz. sizden almaya kalksak satanlar için diyorum bunlar bayat mı sahte mi ?

Osman,

tabletennis11.com

Burdan "Special Offers"a gir..Tibhar Aurus (Soft, Sound), Rakza 7, bazen Calibra serisinden lastiklerde oluyor.. Fiyatlari cok uygun ve kargo parasi almiyorlar (Estonya merkezli) 50 euro ustu.. Ama kayit yaptigin zaman KDV haric fiyatlar cikar ve gercek indirimli fiyat 50 euro ustunde ise 43 euro'ya bile kargo almiyorlar.. 3-5 gun icindede eline geciyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ne bayat nede sahte.Mesela lastik veya tahta hediye gelmiştir ihtiyacı yoktur satıyordur.Yada oynadığı takım vermiştir kullanmayacaktır satıyordur veya bir turnuvadan falan kazanmıştır.Ben şimdiye kadar forumda hep aynı kişilerin toplu halde uygun fiyata lastik(sıfır) sattığını görmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir keresinde 105 liraya aurus sound aldım. fırsat olupta oynayamadığım için kenarda öylece duruyordu.

Tahta alacam diye satayım dedim 20 lira eksiğine satamadım.

İşin özü genelde ucuz lastikler ihitiyaçtan satılıyor...Bu masatenisi hep zarar hep zarar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim de dediğim elinde olup da kullanmayacağı ihtiyaç fazlası bir lastiği bir neden den dolayı elinden çıkartıyor olması biraz daha uygun fiyata.Yani şahsi fikrim sahte veya bayat bir lastiği forumdan birilerinin bunu bile bile satacağına inanmıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumda türkiye fiyatının altında bir sürü lastik satanlar var. bunları nerden alıyorsunuz. sizden almaya kalksak satanlar için diyorum bunlar bayat mı sahte mi ?

Osman hocam sponsorlu oyunculari taniyanlarda vardir aralarinda birde kuruluslar liginde elinde 2 hatta 3 takim lastigi olan (kurum aliyor) tanidiklarim var kullanmayinca elden cikariliyordur yedektekiler diye dusunuyorum ve oyle umuyorum. :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hiç sanmıyorum. Hediye lastik de olsa kimse yarı fiyatına satmaz lastiği. Kulüpten almıştır ya da yerine başka lastik alacaksa o paraya nasıl satıp alacak yeni lastiği. Osman da ben de yıllardır bu sporun içindeyiz ve malzeme değiştiriz ama ben ilk defa bu kadar ucuz malzeme görüyorum. Sonuçta bu malzemelerin bayatı da oluyor sahteside. Osman gibi bende açıkçası merak ediyorum bu malzemelerin bu fiyatlara nasıl satıldığını.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..