Jump to content
Masatenisi.org Forum

Parafini Olan?

Mustafa

Recommended Posts

Ben de NETAŞ'ın yanında oturuyorum.

Parafini Real veya Carrefour'dan almıştım. Ama bitti.

Not: NETAŞ'lı bir arkadaşa ödünç verdiğim Donic Black Devil tahtam NETAŞ'ın salonunda kaybolmuştu. Bulan olduysa haber bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl kullanılıyor, merak ettim?

Süngerin üstüne döküyorsun o kadar. Yanlışlıkla başka yere dökmesinler diye uyardım :salak:

Kastettiğim şey gereğinden fazla kullanıp süngeri pert etmesin. İnce bir kat sürüp tercihen ertesi güne kadar bekleyip sonra lastiği yapıştırsın. Kullandığı lastiğin süngeri sert yada yumuşaksa ona göre sürülen parafin miktarı farklılık gösterebilir. Zamanla ne kadar parafin sürülebileceği tecrübe ediliyor önemli olan ilk defa kullanamaya başlarken az bir miktar kullanıp sonucu görerek tecrübe ederek kullanmak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Mustafa ben yıllarca Netaş'da hem çalıştım, hem masa tenisi oynadım, hem masa tenisi şube kaptanlığı yaptım, hem de masa tenisi antrenörlüğü yaptım. Aynı zamanda Acıbadem'de oturuyorum, Haydarpaşa lisesi masa tenisi şube kaptanıyım ve Haydarpaşa lisesi masa tenisi antrenörüyüm.

Parafinle zaman kaybetmenizi önermem. Piyasada 1000 üzerinde lastik çeşiti bulunmaktadır. Oyun tarzınıza en uygun tahtayı ve lastiği seçmeniz çok daha uygun olacaktır. Daha fazla yardım isterseniz oyununuzu görmem gerekir. İyi çalışmalar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..