Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yazılarda Karakter Sorunu

Burak 06-86

Recommended Posts

"düzenle" fonksiyonu sadece ekipman alim-satim bolumunde calismiyor diye biliyorum. digerlerinde de mi ayni sorun var? mesaj duzenleme ekraninda, "duzenle - tam editor kullan - iptal" butonlarinin hicbiri calismiyor. iptal etmek icin mevcut sayfayi kapatmaniz gerekiyor. sorun basit birkac opsiyonun acik ya da kapali olmasindan da kaynaklanabilir, tamamen scriptsel de olabilir. yakin bir tarine kadar bu sorun yoktu. belki de son update'ten sonra meydana geldi. forumda kullanilan kimi uygulamalarin mevcut versiyonla arasindaki uyumsuzlugu da sebep olabilir. getText modul hatasi veriyor. belki de mesaj gonderme kapali oldugu icin editorde otomatikman bug olusuyordur. tum bunlari teker teker test edip gormek lazim. hizli cevapta da bircok sikinti var. ajax'i calismiyor. o yuzden de mesajinizi gormek icin sayfayi yenilemeniz gerekiyor. ajax pasif hale getirildiginde ise malesef ki eskisi gibi mesaj atildiktan sonra sayfa otomatik olarak mesajiniza dogru yonlendirilmiyor. (ozel mesajdaki hizli cevap haric) buradaki kodlar tum forum icin c/p yapilirsa duzelme ihtimali var tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Satılık bölümündeki düzeltme sorunu ile ilgili olarak destek bölümü ile yazışırken tüm dosyaları tekrar kopyalattılar, bu da eskiden düzeltien başka bir sorunu hortlattı. Adamlara tekrar yazdım. Önce tam editör kullan seçeneğini seçip ondan sonra yazma veya düzeltme yapılırsa sorun olmuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..