Jump to content
Masatenisi.org Forum

Alc Tahta İçin Lastik

mhcvx90av

Recommended Posts

Timo Boll ALC tahta için (çok hızlı olsun istemiyorum sadece kontrollü, spinli ve atak bir oyun tarzına uysun, ayrıca kombi çok ağırda olmasın yeter) aşağıdaki lastiklerden hangisi uyumlu olur sizce? Deneyenlerin tavsiyelerini bekliyorum.

AcudaS2, AcudaS3, Hexer HD, MarkV, SkylineTG2 Neo, Grip-S, DestoF3 Big Slam, Sinus Sound, Rakza7Soft ya da daha uygun hangi lastikler varsa denediğiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

-Kalın Mark V, Donic Coppa veya Butterfly Tackifire Drive, 2.1 , max . gibi, hızlandırıcı yapışkansız, su bazlıyla yapıştırarak , başka bir seçenek

- 2.0 mm Yanus Def

çok kontrollü, spinli ve gerektiğinde devreye giren ALC tahtayla yeterince güçlü bir kombo olur, çok daha fazla top içeriye gidecek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Xiom Omega IV Elite önerebilirim. ALC üzerinde çift taraflı (2.0 mm) kullanıyorum bir kaç aydır. Gayet kontrollü, ama yeterince spinli ve hızlı diyebilirim. Lastikleri tahtadan çok az taşacak şekilde büyük kesmiştim, bu haliyle kombinasyonum toplam 172 gram.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..