Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar 1Q-Xd

Recommended Posts

Dün lastikle oynama fırsatım oldu tibhar 1Q lastiği ile ikisini karşılaştıracağım.

Lastiği denemeden önce rasant'ı denemiştim birbirine benzettim diyebilirim fakat 1Q-XD daha hızlı geldi bana.

1Q ya göre süngeri ve üstü daha sert. Daha dolu spin üretiyor ve oldukça hızlı. Atış açısı çok bombeli değil daha düz bir şekilde gidiyor fakat droplarda topu zıplatmıyor topspin değilde daha çok fast spin oyuncularının seveceği bir lastik.Beklediğimden çok daha iyi çıktı diyebilirim.

Bir iki gün içerisinde Tibhar 5Q lastiğinide deniyeceğim onuda elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam.

Vahi Güner

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Dün lastikle oynama fırsatım oldu tibhar 1Q lastiği ile ikisini karşılaştıracağım.

Lastiği denemeden önce rasant'ı denemiştim birbirine benzettim diyebilirim fakat 1Q-XD daha hızlı geldi bana.

1Q ya göre süngeri ve üstü daha sert. Daha dolu spin üretiyor ve oldukça hızlı. Atış açısı çok bombeli değil daha düz bir şekilde gidiyor fakat droplarda topu zıplatmıyor topspin değilde daha çok fast spin oyuncularının seveceği bir lastik.Beklediğimden çok daha iyi çıktı diyebilirim.

Bir iki gün içerisinde Tibhar 5Q lastiğinide deniyeceğim onuda elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam.

Vahi Güner

5Q yu deneme şansınız oldu mu Vahi bey?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..