Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ebay Ile Yurt Dışı Alışveriş.

Mustafa

Recommended Posts

Bazı arkadaşlar ki sanırım ticari amaç güttükleri için 2 oldu başlığımı siliyorlar. Ben de tekrar burada açıyorum. Arkadaşlar ebay.com'dan friendship focus 3 snipe aldım. Ortalama Tr fiyatının yarısına hem de ve 10 günde elime ulaştı. Diğer ekipmanlar için de göz gezdirin bence çok ucuz ürünler var. 8 yıldır ebay.com'dan alışveriş yapıyorum. Gerekirse yardımcı olurum.

Bu başlığı da silicek olan admin yada moderatör her kimsen silmeden önce forumun hangi kuralını ihlal ettiğimi de belirt sana zahmet. Böyle sorgusuz sualsiz iş yapılmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayin Mustafa,

Ekipman satanlar/arayanlar alt forumunun tek amaci satilik veya alinik ilanlaridir. Oraya actiginiz basliga cevap verilmesi mumkun degildir. Oraya actiginİz baslik ay basinda silinir. Yani mesajinizin yeri orasi degil. Biraz dikkat etseniz orada sizinki gibi baska bir baslik olmadigini da ebay konusunun forumumuzda daha onceleri zaten konusuldugunu goreceksiniz. "her kimsen" dediginiz kisi benim. Maalesef bazen sorgusuz sualsiz is de yapiyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam,

Ben zaten cevap verilmesini beklemiyordum. Sadece bilgi amaçlı olarak açtım konuyu. Ve bu başlığı ayın ortasında açamama rağmen silindi yani ayın başı filan değildi.

Peki internet üzerinde satılan ilanlari nerede hangi başlık altında arkadaşlarımıza bildireceğiz? Sonuçta internetten de olsa ürünler satılık. Başlık da ekipman satanlar/arayanlar. Bana başka uygun bir başlık gelmedi o yüzden oraya açtım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..