Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kolay Temizlenen Bir Yapıştırıcı

Recommended Posts

Lastikten yapıştırıcı temizlerken bir kaç lastik süngerini parçalayınca kolay temizlenen bir yapıştırıcı arayışıyla, (yine bu sitedeki tavsiyelerle(o arkadaşlarada teşekkürler)) Tear Mender yapıştırıcı aldım. bir yapıştıcı bu kadar mı kolay sökülür!

yapıştırma gücüde iyi, şu anda kullandığım lastikleri 4 ay önce yapıştırdım, lastikte en ufak bir kalkma kabarma olmadı. Ayrıca lastiği söktüğümde tahta da tertemiz çıkıyor.

Çok sök tak yapanlar için çok tavsiye ederim.

Video link...

http://www.dailymoti...ear-mender_tech

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence esas olan yapıştırıcının lastikte bir miktar birikmesi gerektiği. ( Ozan da başka başlıkta belirtmişti). Ben DHS nin yapıştırıcısını kullanıyorum. Bir iki yapıştırmadan sonra aynı videodaki gibi tabiri caizse zar gibi soyuluyor. Süngerden küçük parça dahi kalkmadan kolayca sökebiliyorum. Çok da keyifli bir işlem hani. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence esas olan yapıştırıcının lastikte bir miktar birikmesi gerektiği. ( Ozan da başka başlıkta belirtmişti). Ben DHS nin yapıştırıcısını kullanıyorum. Bir iki yapıştırmadan sonra aynı videodaki gibi tabiri caizse zar gibi soyuluyor. Süngerden küçük parça dahi kalkmadan kolayca sökebiliyorum. Çok da keyifli bir işlem hani. :)

şu mu mesela ? http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=8&UrunID=657

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz araştırdım sonuç çok komiğime gitti ve sizlerle de paylaşmak istedim.

Taner beyin yukarudaki yorumunda bahsettiği gibi astarı yüzünü geçiyor maalesef hemde komik şekilde :)

ebay da ürün 5.95 dolar türkiyeye nakliye 7-11 gün sürüyor nakliye ücreti sıkı durun 35 dolar yuh dedirtti bana ve çok güldüm :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz araştırdım sonuç çok komiğime gitti ve sizlerle de paylaşmak istedim.

Taner beyin yukarudaki yorumunda bahsettiği gibi astarı yüzünü geçiyor maalesef hemde komik şekilde :)

ebay da ürün 5.95 dolar türkiyeye nakliye 7-11 gün sürüyor nakliye ücreti sıkı durun 35 dolar yuh dedirtti bana ve çok güldüm :))

Biraz daha az yuh dedirteceğini buldum ebay da eğer almak isteyen olur belki diye.

Yapıştırıcı 6.99 dolar kargo 7.68 gene yuh gene yuh yuhh ebay sana yuhhh daha bişi demiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..