Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tsp Agrit Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?

Recommended Posts

Basliktan da anayabilaceginiz uzre tsp nin yeni lastikleri agrit v agrit speed hakkinda bilgi edinmek istiyorum.

Benim gozlemim bir abideki tbs tahta uzeri cift taraf agritten gelen spinler fena devirli ve oldukca hizli ve etkiliydi.

Sira kullananlarin yorumlarinda...

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Agrit kullandım. Calibra Spin ile Boost TC arası bir lastik. Yani hızlı, Tenergy ve Alman lastiklerine göre alçak atıyor, spin olarak Calibraya benzer. Stigalarla oynadıysan ve beğendiysen bunu da beğenirsin. Speed olanı da sert süngerlisi, LT plus'a benzer diye tahmin ediyorum. Ben calibrayı daha çok beğenmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Agrit Speed kullanıyorum. Nem olmadığı günler çok iyi, olduğu zaman çok kayganlaşıyor, bu yüzden Calibra Spin 'li çok daha yumuşak kombiye geçiyorum o zamanlar...

Bir nevii kış lastigi diyebiliriz yanii :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nemden etkilenmesi, iyi lastikdir veya değildir olarak algılanmamalı.

Benim oynadığım tüm sert lastikler nemden etkilenmiştir, belki benim oyun tarzımla da ilgilidir.

Sert lastiklerde 2. maç itibariyle bariz bir hız kaybı ve top tutuşunda gerileme gözlemliyorum ben (eğer ara verip raketi dinlendirmezsem). Böyle olunca spinden çok şuta yöneliyorum (ilk maçta 3-0 yendiğim adamla oynamaya devam edersem 3. maç sonrası kesin yeniliyorum bu kişiye)

Yumuşak lastiklerde böyle bir şey olmuyor. Üst üstte 5 maç yapsam da aynı şekilde oynanıyor ve ilk maçta 3-0 yendiğim adamı 5. maçta da yeniyorum kolayca...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..