Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Bilgisi

togan

Recommended Posts

Öncelikle merhaba. Konuya direk gireyim ben epeydir raket almaya hevesliydim aslında oluşturmuştum da kafamda lâkin bir soru işareti oluştu kafamda. Aurus ve Aurus sound lastiklerini secmistim. Ama okuduğum çoğu yorumunda vega serisiyle hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu yazıyorlar. Hatta vega daha bile spinli hızlı diyenler var. Aurus lastikleri 100 lira Vega lastikler de 80 lira bu aradaki fiyat farkı neyden kaynaklaniyor merak ediyorum. Yani bi fark yoksa vega alayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben veganın elite modelini kullanıyorum arkadaşımda aurus sound var. bana sorarsan aurus sound lastik daha iyi ikisi de serilerinin en yumuşak lastikleri ama elitenin yüzeyi aurusa göre daha spinsiz fakat bu lastikler zaten çin lastiği gibi fırçalama değil. gömülerek spin tarzı. o yüzden farklı olabilir durum. ayrıca veganın hangi modelini istediğine de bağlı. tahtalar vs çok farklı etkenlerde var.

20 lira ucuz olsun derken işine yaramayacak bir lastik almak kötü olur.(tahtayı az zararla satabilirsin ama lastik ucuza gider :D ) en iyisi arkadaşlarında yada etrafında bu lastikten olan varsa iki lastiği de denemen olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vega europe denemiştim öyle fazla ziplak gelmemişti bence hızı normaldi yani tibhar chila off üzerinde şimdi ben samsonov alpha üzerine auruslari koysam daha yavaş olacak anlaşılan sizce de yavaş mı kalır. Bir de tibharin en hızlı ve en spinli serisi aurus diye biliyorum. Sinus falan daha mı hızlıdır ki. Son olarak bu aurus sounddan bir ses çıkıyor ya ötme diyorlar o otmeyi veganin lastiklerinden de alabilir miyim herhangi bir türünden europe mesela. Şayet bu ötme de ayniysa europe veya asia veya prodan birini alacağım. Ilgimi çeken şey ses olmuştu çünkü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben fh europe bh de elite kullanıyorum şuan. Açıkcası gayet de memnunum. Özellikle Europe lastiği spin olarak hızı bence gayet tatminkar. Tabi bu oyun tarzı ile göreceli bir kavram. Eğer hemen almayacaksanız ve Kocaeli'ye buluşmaya gelecekseniz orada deneme fırsatı olabilir.. :thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..