Jump to content
Masatenisi.org Forum

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Turnuvası .

Recommended Posts

mehmet bey kardeşim olayı başından okursan burda konuşulan konuların hiçbiri şu anlattığınız olayla alakalı değil ancak söylediğiniz olayı ,ben başında yoktum, siz miydiniz bilmem birisi geldi söyledi bende özellikle gelip çocuğu uyardım ve o söylediğiniz abimizle konuşup çocuk adına özür de diledim,hatta kendisi çocuktur deyip gruptan çıkma hakkını çocuğa verdi...tabii bizim insanımız insan yetiştirmeyi kabak yetiştirmek sandığı için kolayca atıp tutuyor...o söylediğiniz çocuk bana bile maç kaybedince raket fırlatan bi çocuk ki biz onu bi umut daha kötü olmasın diye sokağa fırlatmıyoruz....yoksa bu çocukların çoğu yeni bosnanın varoşlarıdan,ailelerin sokağa saldığı,bıraksak akşama kadar orda burda gezip aylaklık edecek çocuklar..

hani bu güne kadar bir insana bişey öğretmeyi denedinizmi bilmem ama sandığınız gibi her çocuk karşınıza geçip kuzu gibi sizi dinlemez.(ayrıca kendim öğretmenim).hele hele bu profildeki çocuklar!!!!tabi siz biraz dinle (dinler tarihiyle??) dem vurmuşsunuz ama herhalde biz çocuklara "saygısızlık"öğretmiyoruz....

siz söylediğinizde haklısınız ama yorumu hep dışarıdakiler yapar.....hani bu iş şuna benziyo biraz:dışarıda duran ve mesleği eğitim olmayan herkese göre öğretmenlik yan gelip yatmak işi...hatta bakanımız bile böyle diyor...eminim bu eleştiriyi yapanların çoğu ömürlerinde bir kişiye bir harf öğretmemişlerdir...

ha bide ayrıca sormuşsunuz: Dinimiz İslam....Müslümanız Elhamdulillah...ve emin olun öyle olduğu için bu çocuklarla ilgileniyoruz...yoksa masa tenisi emin olun işin hikaye tarafı..... yoksa öyle olmasa bizde bu çocukları saygısız diye kestirip atardık sizin gibi....bilmem anladınızmı????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar ben yenibosnada kalabiliyorum istedigim zamanlar . muhsin yazıcıoğluna birkaç kez uğradım ama masa tenisi oynayan kimse göremedim.

eğer forumda varsa muhsin yazıcı oğluna kayıtlı üye 7 temmuzdaki turnuvaya kadar onunla antreman yapıp hazırlanmak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ha bide ayrıca sormuşsunuz: Dinimiz İslam....Müslümanız Elhamdulillah...ve emin olun öyle olduğu için bu çocuklarla ilgileniyoruz...yoksa masa tenisi emin olun işin hikaye tarafı..... yoksa öyle olmasa bizde bu çocukları saygısız diye kestirip atardık sizin gibi....bilmem anladınızmı????

Sayın Hocam...Yazılarınızın yönü uç noktalara gitmeye başladı..Bence masatenisi dışında lütfen konuyu dallanıp budaklandırmayalım...

İnsan oğluyuz dilimizin kemiği yok, yanlış şeyler yazabiliriz..

Hikaye olmayan ve esas olan kısmı masatenisi .....Öncelik saygı sevgi ve iyi birey olabilme özellikleri..

Forum yöneticilerimizden bu konuyu kitlemelerini rica ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam...Yazılarınızın yönü uç noktalara gitmeye başladı..Bence masatenisi dışında lütfen konuyu dallanıp budaklandırmayalım...

İnsan oğluyuz dilimizin kemiği yok, yanlış şeyler yazabiliriz..

Hikaye olmayan ve esas olan kısmı masatenisi .....Öncelik saygı sevgi ve iyi birey olabilme özellikleri..

Forum yöneticilerimizden bu konuyu kitlemelerini rica ediyorum.

Bugünleri de mi görecektik.:) Forumun en konuşkan üyesi, hemen her tartışmanın tarafı üyemiz konuşmayı/tartışmayı değil de hakem müdahalesini talep etmeyi yeğliyor. Yoksa sizi de mi bu havalar mahvetti hocam?:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugünleri de mi görecektik.:) Forumun en konuşkan üyesi, hemen her tartışmanın tarafı üyemiz konuşmayı/tartışmayı değil de hakem müdahalesini talep etmeyi yeğliyor. Yoksa sizi de mi bu havalar mahvetti hocam?:)

Çok tırsık bir şey oldum bu aralar Sevgili Hocam..Yazıların dozundan benimde doz ayarımın kaçacağından ödüm kopmaya başladı. Bırakın ses çıkarmayı nefes alırken bile sessiz olmaya çalışıyorum.

Konu Din ve dindarlık istakemetine yönlenmeye başladı..Tartışarak bir sonuca varacağımı bir durum oluşmayacak, sadece birbirimizi hırpalıyacağız, bütün korkum bu yüzden ...Çözümsüzlük içinde boğuşup duracağımıza konuyu HAKEME havale etmek bana daha iyibir yaklaşım gibi geldi..Konunun kilitlenmesinin istek nedenim budur...

Yazmaya ve tartışmaya tabiki devam Sevgili Hocam...Hep birlikte, bu güzel düşünceleri okudukça bizlere daha iyi yazmayı öğretiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayin hocam hepimiz masatenisi sporumuza gonul vermis az yada cok estetik yada degil taktiksel yada dogaclama bu sporu yapan ve de cok keyif alan insanlariz.

Oncelikle cocuklarin oyun duzeyleri ve emeginiz icin tebrik ederim.

Belki biz yanlis eksik gozlemledik ama amacimiz ne sizi ne de cocuklari yerden yere vurmal degil bilakis bu derece guzel oynamayi basarabilen minik sporcularimiza biraz daha disiplin ve centilmenlik ve saygi asilayabilmeniz konusunda sizleri uyarmak dikkatinizi bu yone cekmekti.

Herkim olursa olsun bu spora gonul vermis insanlari (buyuk saygisizlikta bulunanlar ve ahlaksizca oynayanlar haric) sever sayariz.

Sanmiyorum ki Enes bey kaybetmenin hazmedememisligini yasasin ki bende gocunmadim cocuk benden hizliydi zor sayilabilecek servislerimi bile cogunu yemedi yendi. Bana tebrik etmek duser.(ki Enes arkadasimizda tebrik etmis)

Velhasil daha onceki mesajimda bizleri yetistirenler masatenisi saygidir centilmenliktir diyerek ve bunu cokca tekrarlayarak yetistirdiler demistim sizde bu mesaji cocuklara asilayabilirseniz gercekten isinizi tam ve layikiyla yapmis olursunuz.

Kolayliklar ve basarilar dilerim.Saygilarimla...

Anlayana sivirsinek saz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 103 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..