Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul

woods

Recommended Posts

• 1 month later...

profilo çok da iyi bir yer değil diye biliyorum ben . Başka bir alternatif yok mu acaba beşiktaş ve çevresinde ?

evet doğru profilo hiçte yeterli değil ama tanışmış olur yeni yerlerde bulabiliriz. biraz daha uzakta ups Zeytinburnu ve bayrampaşa spor salonu var alternatifler bulunabilir......
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ben Bahçelievler'de oturuyorum. Muhsin yazıcıoğluna, Bayrampaşa spor kompleksine ya da Zeytinburnu Ups e gelebilirim. Üst düzey bir oyuncu değilim. Antrenman havasında oynayabileceğim arkadaşlarla tanışmak isterim. Hafta içi 17:30 dan sonra ve hafta sonu cumartesi pazar gunleri müsaitim. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir hayırsever abimiz allah rızası için bize beşiktaş ve mecidiyeköy çevresinde vakıf tarzı bi şey açsa hiç de fena olmaz cidden ;) abilerim sizlere sesleniyorum :D

valla çeliktepede açılacak inşallah. bende baya aradım. birkaç arkadaşta vardı oynayacak mesajlastık ama işlerimin yoğunluğundan dolayı konuşup icraata dökemedik. çeliktepe açılınca güzel maçlar yapıcaz inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..