Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Önerisi

safababa

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

ben 2 senedir masa tenisi oynuyorum 12 yaşındayım.offensive oynarum ama gerektiğinde de güzel defans yaparım.şimdiki raketim donic 900 hocam bana lastiklerini değiştir,tahta kalsın dedi.ve yüzü 50 tl lik lastik alabilirsin dedi.ne önerirsiniz?sizce tahtayı damı değiştirim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğrusu bende amatör sayılırım. Ama bir arkadaşa FH:dhs memo-3, 729 bomb tahta, BH: Yinhe Venüs-II kombinasyonu yaptık. yaklaşık 100 TL tuttu. Çatır çatır oynuyor şimdi.forumdaki üstatlar daha iyi bilir ama çok usta değilsen öyle pahalı bir combi yapma bana göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de kombinasyon rakete geçerken elimde donic raket vardı. Donic raketin (ve muhtemelen bütün hazır raketlerin) tahtasını kullanamazsın. Süngeri tahtaya öyle bir yapıştırmışlar ki, maket bıçağı falan yetmiyor sökmeye. Daha da keskin bir şeyle yapsan zaten tahta kullanılamaz hâle gelir. Forumda önerilen onlarca kombo var. Yorumlardan kafana uyan birini al. Ama unutma ki; o bahsedilen komboların çoğu gereksiz hızlı gelecektir sana. Buna göre başlangıç için önerilen kombolardan al.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben böyle düşündüm fh:friendship geo spin tacky bh:andro nightmare tahta:dhs w 2010 uygunmudur?

karmakarışık bir raket olur. yani tişört altına kumaş pantolon ayağa da çizme misali...Şaka bir yana forumda daha önce yüzlerce defa önerilmiş kombinasyonlar var ilk profesyonel rakt için ki bu öneriler daha bilindik daha denenmiş daha düzgün kombinasyonlar. geo spin tacky gibi yapışkan yüzeyli bir lastik tekniğinin düzgün oturmamasına yol açabilir. nightemare zaten benim için muamma. tahtaya da bir şey diyemem...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

karmakarışık bir raket olur. yani tişört altına kumaş pantolon ayağa da çizme misali...Şaka bir yana forumda daha önce yüzlerce defa önerilmiş kombinasyonlar var ilk profesyonel rakt için ki bu öneriler daha bilindik daha denenmiş daha düzgün kombinasyonlar. geo spin tacky gibi yapışkan yüzeyli bir lastik tekniğinin düzgün oturmamasına yol açabilir. nightemare zaten benim için muamma. tahtaya da bir şey diyemem...

üstadı iyi dinle çok nadir yorum yapar. fıkıh ilmini falan kullan o kelimelerde birçok anlam olabilir :):)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..