Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Ederseniz Sevinirim

mehmetkalay61

Recommended Posts

Trabzon da bildiğim kadarıyla bu tür malzemenin ticaretini yapan yer yok. Ancak oralarda bu sporla ilgilenen birçok kişi var.( turushanovgu,haruncoskun vs.) Bu arkadaşlara ulaşabilirsen onların belki satmak isteyeceği ekipmanlar olabilir.Bu yöntem hem daha uygun maliyetli olacaktır. Hem de sana ekipman seçimi konusunda yüz yüze yardımcı olabilirler. Ayrıca satın alacağın ekipmanı belirleyebilirsen internet üzerinden satış yapan firmalar var ( masatenisi.com , hazerspor.com , spinspor.com gibi ). Buralardan gönül rahatlığıyla sipariş verip ürün satın alabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın abilerim ve kardeşlerim ben 17 yaşındayım ve çok da iyi oynamayan biriyim. Ama artık hazır raketten sıkıldım. Eğer Trabzon içinde lastik ve tahta satan bir mağaza biliyorsanız benimle paylaşır mısınız :)

İsim tanıdık geldi. Cihangir beyle bir akrabalık var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şansa bak abi ya :D

Hocalarınız mı çıktı yoksa..

Eh artık çok zıplıyan çekirgelerin sonu bu..

Artık karnenizde bol sıfırları görürsünüz..

Şanş faktörünüzde devreden çıktı.

Benden size tek tavsiye ...Mazhar Alanson'un ...Yandım..Yandım şarkısını bol bol dinlemeniz olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocalarınız mı çıktı yoksa..

Eh artık çok zıplıyan çekirgelerin sonu bu..

Artık karnenizde bol sıfırları görürsünüz..

Şanş faktörünüzde devreden çıktı.

Benden size tek tavsiye ...Mazhar Alanson'un ...Yandım..Yandım şarkısını bol bol dinlemeniz olur.

abi sen tamamen yanlış anladın galiba . :) surveyor nickli üye benim babamla aynı okulda çalışıyor. Ben başka bir okulda okuyorum. :) yani yanmalık bir durum yok. gizli bir iş yapmıyoruz. yine de ilgin için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi sen tamamen yanlış anladın galiba . :) surveyor nickli üye benim babamla aynı okulda çalışıyor. Ben başka bir okulda okuyorum. :) yani yanmalık bir durum yok. gizli bir iş yapmıyoruz. yine de ilgin için teşekkürler :)

Sevgili üye arkadaşım konu sizin ama ben size yazmadım...Ben pire nin ''şansa bak abi ya.''...yazısına yazdım..

Pire bu yazıyı yazmadan önce konuya bir yada iki yazı yazmıştı gerçi şu an görünmüyorlar.

Kimin kim olduğunu biliyorum..

Siz mehmetkalay 61

Babanız Cihangir bey...Okul müdürü.

Surveyor arkadaşımızda Babanızın Md olduğu okulda çalışan bir eğitmen..öğretmen ..yada personel..

Bu konu da yazılan kimin kim olduğu bilgilerim doğrumudur.

Gelelim Yandım yandım şarkısına..... bunu ben sayın Pire arkadaşımıza yazmıştım..

Yanan üye pire....... siz değilsiniz...

.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

baya karıştı :) neyse bi karışılık olmuş :)= teşekkürler ilginize.

Karıştıran ben oldum aslında...sizde benim kusuruma bakmayın..

Saygıda kusur etmediğimiz güzel bir yazışma trafiği oluştu....

Bende size teşekkür ederim...Bu genç yaşınızda sakin ve duyarlı tavrınızdan dolayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..