Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pg7

Hürkan

Recommended Posts

arkadaşlar pg7 raketini denemek istiyorum. raketim.com da 85 tl fakat tabletenisdb.com da 30 dolar yani 56 tl yaklasık oluyor.Güvenilir bir şekilde bu tahtayı hangi siteden 50-60 tl ye alabilirim.Bide hurriance hao onuda çift taraflı almak istiyorum hangi siteden alabilirim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sizin yerinizde olsam Türkiye içinden 85 TL 'ye PG7 yi alırdım..

ben de çok alışveriş yaptım yurtdışından ama ne risk almaya değer ne de beklemeye,

paranız yurt içinde kalsın :)

tabi bu benim kişisel görüşüm,nasıl arzu ederseniz o şekilde davranın tabi ki..

sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de beklemeye tahammülümün olmadığı zamanlarda yurtiçinden alıp daha fazla ödemeyi göze alıyorum..Fakat acil bir durum yoksa ve öğrenciyseniz, memursanız, kısacası bir eliniz yağda bir eliniz balda değilse aradaki 30 liralık fark cidden büyük bir fark. Bir çok insanın günlük yevmiyesi bu para. Evet benim satıcım da kazansın ama vatandaş da kazansın, durduk yere 30 tl zarar etmesin. Kaldı ki ttnpp çok güvenilir bir sitedir, şu ana kadar sorun yaşayan yoktur. Sırf meraktan tahta alacaksanız 14 gün beklemeye ve 30 tl az ödemeye değer bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar ben ogrencıyım ttnpp den hıc alısverıs yapmadım ama cok uygun gorunuyor gerckten guvenılırmıdır aklım kalmadan alabılırmıyım ayakkabı sort ve bı cıft lastık hesaplarıma gore 235 lıra gıbı bısey tutyo buna ne kadar kargo bedelı oderım malum ogrencılık hallerı herseyı hesap etmek zorndaym :)bırde en gec elıme ulasma suresı 2 haftamıdır daha fazla surmez ıns

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hem ürün fiyatı açısından hem de kargo fiyatı açısından yeryüzünde tek diyebilirim ttnpp için. Arama kısmından önceki konulara bakarsanız daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ben vakti zamanında ayakkabı, 4 şort, 4 tişört ve 4 lastikten oluşan bir sipariş vermiştim. Burayla kıyasladığımda arada uçurum vardı. Hem de o zamanki vergi sınırı olan 100 euronun üzerindeydi fakat paket de kocaman olmasına rağmen kazasız belasız elime ulaşmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 66 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..