Jump to content
Masatenisi.org Forum

Zang Yike& Su Sin

Recommended Posts

Jike çok duygusal bir oyuncu karakter olarak. Bunu bir final sonrası t-shirtünü yırtmasından ve Ma Long ile yaşadıkları el sıkışma(ma) olayından anlayabiliyoruz.İlginç olan setler 3-3 sayılar 9-9 iken bu hislerini dizginleyebilip sakin kalabilmesi.Takdire şayan buluyorum bu durumu..Çelik gibi sinir olmalı insanda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duygularini iyidir ya da kotudur belli eden sporcular sevilmiyor anlasilan. Robotlar daha bir tutulur olmus :(

Hocam duygularını belli edersin de karşısındaki insana da saygı gösterirsin yahu

Robot konusunda da katılıyorum size mevzu biraz koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali

Yoksa waldner gibi efendi sporcular olacak ne işimiz olur elin çinlisi ile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam duygularını belli edersin de karşısındaki insana da saygı gösterirsin yahu

Robot konusunda da katılıyorum size mevzu biraz koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali

Yoksa waldner gibi efendi sporcular olacak ne işimiz olur elin çinlisi ile

:alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şunu da unutmamak lazım bu çinli sporcular ülkelerinin en çok sevilen ve yapılan sporunun en üstündeki adamlar,

bununla birlikte dünyadaki en iyi sporcular. yani hem 1.5 milyarlık ülkenin en üstünde olucaksın, hemde 6 milyarlık

dünyanın.

ve 20 li yaşlarında olucaksın, ve ülkendeki insanlar ayda 100 doların altında ortalama maaşla çalışırken, sen bir

turnuvadan 10-20 bin dolar kazanıcaksın.

bunlar kolay işler değiller.

ben değil masatenisinde, hiçbir başka branşta sempatik, gülümseyen bir çinli sporcu görmedim.

tabi yetiştirilme tarzı ile de alakalık, 6 yaşından itibaren eli sopalı antrenörler yetiştiriyor, aileden ayrı kamplarda yaşıyorlar.

Normal yani...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şunu da unutmamak lazım bu çinli sporcular ülkelerinin en çok sevilen ve yapılan sporunun en üstündeki adamlar,

bununla birlikte dünyadaki en iyi sporcular. yani hem 1.5 milyarlık ülkenin en üstünde olucaksın, hemde 6 milyarlık

dünyanın.

ve 20 li yaşlarında olucaksın, ve ülkendeki insanlar ayda 100 doların altında ortalama maaşla çalışırken, sen bir

turnuvadan 10-20 bin dolar kazanıcaksın.

bunlar kolay işler değiller.

ben değil masatenisinde, hiçbir başka branşta sempatik, gülümseyen bir çinli sporcu görmedim.

%

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..