Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye Kupası / İstanbul

Recommended Posts

federasyondan bir arkadaşıma gelen mailde herkesin bu şampiyonaya katılamayacağını, sadece grup maçlarında ilk 8'e giren, ligde 8'e giren vs. şeklinde (örnek olarak yazdım) kriterlere sahip olan takımlar ve sadece bu takımların oyuncularının katılacağını duydum. bu işin aslını bilen, federasyondan mail alan vs biri varmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

federasyondan bir arkadaşıma gelen mailde herkesin bu şampiyonaya katılamayacağını, sadece grup maçlarında ilk 8'e giren, ligde 8'e giren vs. şeklinde (örnek olarak yazdım) kriterlere sahip olan takımlar ve bu takımların oyuncularının katılacağını duydum. bu işin aslını bilen, federasyondan mail alan vs biri varmı?

Bildiğim kadarıyla sadece gruplarda dereceye girenler takım maçlarında oynayabilecekler..

Ancak ferdiler için böyle bir sınırlama yok: herkes oynayabilir, diye biliyorum (düşünüyorum)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

a- ferdi yarışmalara katılım

minik, yıldız, gençler türkiye şampiyonası ve türkiye kupası ferdi yarışmalarına aşağıda belirtilen kontenjan dahilindeki ferdi ve takım lisanslı sporcular katılabilirler

1- bir önceki şampiyonada kendi yaş grubunda ilk 16 ya giren oyuncular

2- türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan takımların 4er oyuncusu

3- grup yarışmalarına katılan takımların 2şer oyuncusu

4- il yarışmaları sonucunda ilk 4 sırayı alan sporcular

ayrıca yarışmanın yapıldığı ilin spor kulübünde yer alan federasyon il temsilcisinin belirlediği 8 sporcu, federasyon teknik komitesinin belirleyeceği ve milli takım aday kadrosunda yer alan 8 sporcu katılabilir

b- yarışma çeşitleri

c- yarışma sistemi

d- ödemeler

e- ödüller

bcde yi de yazabilrim isterseniz.

not: ferdi yarışmalara katılacak sporcuları yarışma başlangıcından 7 gün önceden federasyona bildirmek zorunda il temsilcisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa abi msjını yeni gördüm. abicim sporu baltalayan yöneticilerin olursa maalesef böyle oluyor. süper lige çıktı ama bir türlü adamlarla irtibat kuramadık. çocuklarında istekleri karşılanmayınca onlarda küstü bu sene ne idman yaptılar ne de maçlarda istekli oynadılar. haliylede netice ortada yoksa düşecek takım değildik. sağlık olsun bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa abi msjını yeni gördüm. abicim sporu baltalayan yöneticilerin olursa maalesef böyle oluyor. süper lige çıktı ama bir türlü adamlarla irtibat kuramadık. çocuklarında istekleri karşılanmayınca onlarda küstü bu sene ne idman yaptılar ne de maçlarda istekli oynadılar. haliylede netice ortada yoksa düşecek takım değildik. sağlık olsun bakalım.

Bu spor un kaderi demekki her yerde aynı. Burda da aynı şeyler yaşanıyor. demekki gençler bunların yüzünden bırakmak zorunda kalıyorlar. veya bizim gibi veteran olmaya başlıyorlar.

sağlık olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yarın Bayrampaşa'ya gitmeyi düşünüyorum. Sabah maçlar erken başlar diyerekten 09:00 gibi üsküdardan yola çıkmayı düşünüyorum. Gelmek isteyen arkadaşlar olursa araba müsait. Bir de bayrampaşaya anadolu yakasından nasıl gidileceğini tarif edebilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..