Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Turnuvası

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde, 26 mayıs 2012 tarihinde

herkese açık amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞŞE HERKES KATILABİLİR.

dsc04006zb.jpg

Turnuva saat 13:00'da başlayacaktır.Turnuvaya katılacakların, bir saat önceden salonda olup ,kayıt yaptırmaları rica olunur.Dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler verilecektir.

KATILIM ÜCRETİ : 5 TL

DANIŞMA TELEFON : 0 212 6523497

ANTRENÖR : İSMAİL HOCA

ANT. CEP : 0 536 5488008

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

HARİTA İÇİN TIKLA...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahçeli evler turnuva sonuçları

1.bahadır bulutlar

2.şaban köseoğlu

3.mustafa altın ok

4.hakan(...............)soy ismini bilmiyorum

yine bahadır fırtınası devam okadar kendinden emin oynuyorki muhteşem bahadır tebrikler ra obur turnuva yine orda olacam allahon izniyle

salanda harikaydı zemin masalar tavan yuksekliği ışıklandırma herşey mukemmel bir ayson

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahçeli evler turnuva sonuçları

1.bahadır bulutlar

2.şaban köseoğlu

3.mustafa altın ok

4.hakan(...............)soy ismini bilmiyorum

yine bahadır fırtınası devam okadar kendinden emin oynuyorki muhteşem bahadır tebrikler ra obur turnuva yine orda olacam allahon izniyle

salanda harikaydı zemin masalar tavan yuksekliği ışıklandırma herşey mukemmel bir ayson

buarada ben mustafa abiye tecrubesini konuşturarak maçı kopardı benden 3.2.çeyrek finalde veda ettim
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem birisi için 'Olmasın!' diyorsunuz, nedenini de açıklamalısınız bence. Ayrıca, şu veya bu sebepten ötürü 'O olmasın, bu gelmesin, şu şöyle...' diyerek insanları yaftalayacak veya dışlayacaksak, nerede kaldı sporun centilmenliği, evrenselliği. Hele hele masa tenisinin!

Benim söylediğimden bu dediklerinin çıkarılmasına nereden baksan pes diyorum. Cevap yazdığım arkadaş ne demek istediğimi de anlamıştır diye düşünüyorum. Yine de sizin söylediğiniz anlam çıkartılıyorsa ne demek istediğimi açıklayayım. Ben "olmasın" derken sanırım köroğlu olması lazım demek istemiştim. O arkadaşta yanılıyor olabilir bende yanılıyor olabilirim tabii ki. Sebebi de benim o taraflarda oturan bu turnuvaya katılmış olma ve bu dereceyi almış olma ihtimali olan Şaban Köroğlu isimli bir arkadaşımın olmasıydı. Şimdi anlaşılmıştır umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim söylediğimden bu dediklerinin çıkarılmasına nereden baksan pes diyorum. Cevap yazdığım arkadaş ne demek istediğimi de anlamıştır diye düşünüyorum. Yine de sizin söylediğiniz anlam çıkartılıyorsa ne demek istediğimi açıklayayım. Ben "olmasın" derken sanırım köroğlu olması lazım demek istemiştim. O arkadaşta yanılıyor olabilir bende yanılıyor olabilirim tabii ki. Sebebi de benim o taraflarda oturan bu turnuvaya katılmış olma ve bu dereceyi almış olma ihtimali olan Şaban Köroğlu isimli bir arkadaşımın olmasıydı. Şimdi anlaşılmıştır umarım.

Çok özür diliyorum. Tahsin Bey'e cevap niteliğinde olmadığı için ben hiç Şaban Köroğlu'nun soyadının yanlışlığına dikkat etmedim, bildiğimiz için kendisini psikolojik koşullanma. Kusura bakmayın tekrardan:)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok özür diliyorum. Tahsin Bey'e cevap niteliğinde olmadığı için ben hiç Şaban Köroğlu'nun soyadının yanlışlığına dikkat etmedim, bildiğimiz için kendisini psikolojik koşullanma. Kusura bakmayın tekrardan:)

Hiç önemli değil. Önemli olan ortadaki yanlış anlaşılmanın büyütülmeden çözülmüş olması.

Tahsin bey , yazılanlar önemsiz veya anlamsız bir duruma düşmüyor bence. Ama yazdığımdan alındıysanız özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin beyin yazısına bir cevap yazısı olduğunu atlamış olduğunuzu ilk yazınızdan anlaşılmıştı..

Hepimiz bu tür hatalara zaman zaman düşüyoruz...

Bu telefi (özür) yazınız bence çok şık bir yazı olmuş...Bu hassasiyetinizden dolayı kendi adıma sizi tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burda soyad yanlış yazılsa bile bunda karşı tarafı incitecek bir sözcüğün olmaması bu yazılanları önemsiz ve anlamsız duruma düşürüyor sadece turnuva harikaydı diye bilirim katılan herkesi tebrik ediyorum

Tahsin senin yazılarını tek geçerim....Tüm yazıların bizler için değerli ve içtendir.

Keşke hepimiz senin gibi bu spora içten ve duyarlı bakabilsek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yukarıdaki muhabbeti pek anlayamadım. Ancak bildiğim bir şey var bu turnuvada dünyanın en çok turnuvalara katılan birini ( tahsin1) ilk kez yenmem oldu. Tahsin i hiç yenemiyordum , herhalde masatenisine ilk başladığı günün hatırına bu maçı bana hediye etti sanırım.

Tahsin maçı hediye etti ancak ben o heyecanla aldığım kupa yı orada unuttum. ( kupasını unutan biri olarak tarihe geçmiş olmayayım.)

Turnuva ortamı çok güzeldi. turnuva sayesinde aramıza yeni isimler katıldı. Bunlardan biriside Aydın bölgesinden katılan Mimar Sergen arkadaştı. Sanırım yıllar sonra masatenisinide hatırlamış oldu. Umarım bundan sonrada aramızda görmeye devam ederiz.

Bu arada ismail Hoca bu turnuvaların her ayın 2.haftasında tekrarlanacağını söyledi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir turnuva oldu..Başarılı olan arkadaşları tebrik ederim..

Bende katıldım..niye katıldım... neden katıldım ...oyuncumuydum seyircimiydim pek anlıyamadım...Artık bir dahaki sefere oyuncu olarak gitmeyideniyeceğim..

Mustafa hocam senin unutuğunu (kupayı) ben alayım sen oralara kadar zahmet edip yorma kendini.!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir turnuva oldu..Başarılı olan arkadaşları tebrik ederim..

Bende katıldım..niye katıldım... neden katıldım ...oyuncumuydum seyircimiydim pek anlıyamadım...Artık bir dahaki sefere oyuncu olarak gitmeyideniyeceğim..

Mustafa hocam senin unutuğunu (kupayı) ben alayım sen oralara kadar zahmet edip yorma kendini.!!!!

Hocam sen uzun zamandır turnuvaların yolunu unuttuğun için bunlar ne yapıyorlar burada diye incelerken turnuva bitmiş oldu.

bir -iki kez daha uğrarsan alışırsın.

Kupaya gelince alışkın olmadığımız için orada bırakıp geldik. herhalde birdaha da vermezler nasılsa versekde unutup gidiyor diye.

en iyisi gençlere versinler de kıymetini bilsinler.

Bu arada tahsin de kupaları hakediyor gerçekten büyük azim ve istekle oynuyor.

Tahsin rövanşa şimdiden hazırlanmam lazım yoksa işim zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yukarıdaki muhabbeti pek anlayamadım. Ancak bildiğim bir şey var bu turnuvada dünyanın en çok turnuvalara katılan birini ( tahsin1) ilk kez yenmem oldu. Tahsin i hiç yenemiyordum , herhalde masatenisine ilk başladığı günün hatırına bu maçı bana hediye etti sanırım.

Tahsin maçı hediye etti ancak ben o heyecanla aldığım kupa yı orada unuttum. ( kupasını unutan biri olarak tarihe geçmiş olmayayım.)

Turnuva ortamı çok güzeldi. turnuva sayesinde aramıza yeni isimler katıldı. Bunlardan biriside Aydın bölgesinden katılan Mimar Sergen arkadaştı. Sanırım yıllar sonra masatenisinide hatırlamış oldu. Umarım bundan sonrada aramızda görmeye devam ederiz.

Bu arada ismail Hoca bu turnuvaların her ayın 2.haftasında tekrarlanacağını söyledi.

Mustafa Abi oradaki ilginiz için de, turnuva bitmesine rağmen beni unutmayıp burada paylaşmanızdan dolayı da çok teşekkür ederim.. Sanırım turnuvaya tekrar katılmam için uzun bir antrenman dönemi geçirmem gerekiyor.. Siz ve diğer çeyrek finale kalan arkadaşlar çok başarılısınız. Turnuva sayesinde biraz bilendim sanırım.. =) saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..