Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul'da Yeni Salon

Recommended Posts

Haydarpaşa Lisesi spor kulübü, Haydarpaşa lisesi içinde yeni bir salonu hizmete sokmuştur. Yeni sporcular yetiştirmek amaçıyla, alt yapı ve üst düzey eğitim faaliyetleri ile birlikte, toplu veya ferdi spor yapma imkanını da sunacaktır.

post-3087-0-84404000-1334213853_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushanvgu teşekür ederi. Separatörleri sipariş ettim bile.

Smetmusti91 antreman programı yapmak antrenörün işidir. Her türlü oyuncuya ve antreman sahasına göre program yaparız. Hayırlı olsun dileğinize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushanvgu teşekür ederi. Separatörleri sipariş ettim bile.

herşeyi düşünmüşsünüz, fazla söze gerek yok :))))

hocam, orada idman yapmanın şartları nedir? üyelik var mı? istanbula geldiğimizde misafir oyuncu olarak gelebiliyormuyuz? toplam kaç masa var, duş imkanı var mı? kantin var mı? ulaşım nasıl? biraz fazla soru oldu ama bilgilenmek iyi olur :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushanvgu her zaman beklerim. Üyelik şartı yok. Şu anda dört yeni masamız var. Duş mevcut. Spor kulübü olarak kantin düşünmedik. Ulaşım çok kolay İstanbul'da Altunizafe'de Haydarpaşa lisesi desen herhes gösterir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushanvgu her zaman beklerim. Üyelik şartı yok. Şu anda dört yeni masamız var. Duş mevcut. Spor kulübü olarak kantin düşünmedik. Ulaşım çok kolay İstanbul'da Altunizafe'de Haydarpaşa lisesi desen herhes gösterir.

teşekkür ederim hocam, inşallah istanbula geldiğimizde zaman müsait olursa ziyaret ederiz,

çalışmalarınızda başarılar ve kolaylık dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese teşekkür ediyorum. Salon programı belli olunca tekrar duyuracağım. Hepinizin yolu düştüğünde veya oynamaya niyetlendiğinizde bekliyorum. Haydarpaşa lisesi spor kulübü salonu Altunizede'de Haydarpaşa lisesi sınırları içinde bulunmaktadır.

Mustafa Altınok artık sende Avrupa yakasında bir yer açmalısın. Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..