Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vega Pro-Vega Asia

Recommended Posts

pro'nun üst lastik daha sert, %100 doğal kauçuk, iç pütürleri daha kısa olduğu için atış açısı daha yüksek, asia'dan daha spinli fakat biraz daha yavaş. doğallığının en büyük kanıtı, asia gibi kenarları kolay kolay parçalanmıyor olması ve balon yapma eğiliminin daha az oluşu. her iki lastikte de (kullanım tarzı ve süresine de bağlı tabi) balon oluşması meydana gelebiliyor. balondan kastım, lastik ile süngerin merkeze doğru kısımlarda birbirinden ayrılmasıyla meydana gelen tepeciktir. bugüne kadar çok vega eskittim ve en az yarısı balon yaptı. onun dışında harika lastiklerdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pro'nun üst lastik daha sert, %100 doğal kauçuk, iç pütürleri daha kısa olduğu için atış açısı daha yüksek, asia'dan daha spinli fakat biraz daha yavaş. doğallığının en büyük kanıtı, asia gibi kenarları kolay kolay parçalanmıyor olması ve balon yapma eğiliminin daha az oluşu. her iki lastikte de (kullanım tarzı ve süresine de bağlı tabi) balon oluşması meydana gelebiliyor. balondan kastım, lastik ile süngerin merkeze doğru kısımlarda birbirinden ayrılmasıyla meydana gelen tepeciktir. bugüne kadar çok vega eskittim ve en az yarısı balon yaptı. onun dışında harika lastiklerdir.

çok teşekkürler. asia dan biraz daha ofansif ve asia kadar sert hisli olmayan bir lastik arayışına girdim :) vega pro mantıklı bir seçim olacak galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi pro'nun üst lastiği daha serttir. süngerler zaten aynı. eğer sert hisli olmayan bir vega istiyorsanız europe alın. hepsinden yumuşak olsun derseniz de elite. bahsettiğiniz tanıma uyup ta vega dışında tenergy 64 fx olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece omega IV elite'ı çok kısa bir süre denemiştim fakat beğenmemiştim. yumuşak lastiklere karşı olan alerjiimi yenemediğimden olsa gerek :) topun net bir gidişi yok ve sanki hafiften 8 çiziyor gibi geliyor. omegalar daha hızlı sanki. az kullandığım için pek fikir sahibi olamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..