Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombo Rakete Geçmek İstiyorum

Recommended Posts

Arkadaşlar bu mesajımla alakadar olup, mesaj sevebilirseniz beni çok mesut edersiniz.

Masa tenisine başladığım henüz 5 ay oldu lakin bu spor, süratli bir şekilde heves ve merakımı celbetti. İlk etapta ucuz ve amiyane bir raketle başlayıp, Mart ayının mukaddimesinde yani yaklaşık 1 ay evvel daha randımanlı ve ciddi BUTTERFLY 7000 isimli hazır raketi aldım. Oyun tarzım deyip, ehil oyuncularımızın nazarında komik halete düşmek istemem ama şu şekilde bir oyun anlayışı benimsemeye gayret ediyorum. Backhand ve Forehand vuruşlarda her zaman sert ve hızlı spinli oynuyorum. İki yönlü de oynayabiliyorum. Servislerim ve oyunum, her zaman atak oluyor. Hücum oynamayı çok seviyorum. Smaç vurmadığım servis istisna oluyor desem, sanırım mübalağa etmem.

Benim sizlerden istirhamım şu;

Ben bu raketin akabinde, kombo rakete geçiş yapmayı tasavvur ediyorum. Benim bu oyun anlayışıma göre en makul kombo raket hangisi olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence daha durun. Biraz daha oynamaya başlayın.Size raket yetersiz olduğunu tam anlayın ki oyununuz daha hızlı gelişsin. İlk baş ucuz kombin yapın.Şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence daha durun. Biraz daha oynamaya başlayın.Size raket yetersiz olduğunu tam anlayın ki oyununuz daha hızlı gelişsin. İlk baş ucuz kombin yapın.Şimdiden hayırlı olsun.

Sanırım haklısınız. Henüz, elimdeki mevcut hazır raketten azami performans ve keyif almış değilken, yeni bir raket düşüncesine kapılmak pek isabetli durmuyor.

Yorumlarınız için Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım haklısınız. Henüz, elimdeki mevcut hazır raketten azami performans ve keyif almış değilken, yeni bir raket düşüncesine kapılmak pek isabetli durmuyor.

Kişisel bilgilerinizi gördüm. Kemalpaşa' lısınız sanırım. Ailemle orada 2 yıl ikamet etmiştik. Ben de Bursa Yıldırım' lıyım lakin şuan Bingöl' de öğretmenlik vazifesini ifa ediyorum. Hayırlı günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..