Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gazamız Mübarek Olsun

Dexterous

Recommended Posts

Palio c2 ve vega asia kombinasyonu yaptım ve satın almak üzereyim ve yanında bu yapıştırıcıyı alıyorum http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=8&UrunID=183

Sürüp 5-10 dk bekleyip yapıştırıyorum dimi sonra oynarken çıkma vs gibi durumlar olurmu yapıştırma işinden çok korkuyorumda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vadesi dolmuş lastiğim var solüsyon alıcam söküp deniycem. Kesmeyide hazır rakette denedim çok rahat kestim. Sorun yapıştırmada. Masatenisi.com dan special combodan seçtim alacaklarımı onlar yapıştırsınlar yorumlarınız için teşekkürler. Peki onlar ne ile yapıştırıyolar 1 tane almıştım combo mükemmel yapıştırmışlarda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen düşündüğümden iyiymişsin, yapıştırma ve kesmede sorun yaşayacağını sanmıyorum

vega lastikleri su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırıyorlar

:D Su bazlı da, okuyorum satan siteleri lastikten kolay sökülür falan yazıyo yani oynarken lastik tahtadan kayar hissi veriyolar ama aldığım comboda öyle değildi. Pişman falan olmıyım çok pahalı zaten :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bazıları kolay sökülüyor bazıları zor, bu sadece yapıştırıcı ile alakalı değil, lastik de bunu etkiliyor, aynı yapıştırıcı bir lastikten çok kolay sökülürken diğer bir lastikten işkence çektire çektire temizleniyor, senin öğrenmek istediğin : tahtan vernikli değilse ve yapıştırıcıyı yeterli miktarda kullanıp iyi kurumasını sağladıysan maç esnasında sorun yaratmaz, diğer taraftan bazı tahtalardan lastiği çıkartırken zor olabiliyor, bu da tahtayla ilgili bir durum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yapıştırmayı bilmiyorsan hatırladığım kadarıyla Turushan hocanın çektiği yapıştırma ve kesme işlemini içeren görüntüleri vardı. Youtube de bir araştır.

İşte:

http://ktunnel.com/index.php/1010110A/980dd4800454876730fc9d1b46c72b2533a6666c6a51b4e7f33feab1435d7a60abba72a54b7153ca15882

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..