Jump to content
Masatenisi.org Forum

Anadolu Yakası Çarşamba Akşamı

Recommended Posts

Murat iltifat etmiş, sayı da, set de, maç da aldı.

Murat Beyi tebrik edelim. Deplasmana çıkıp başarılı olduğu için.

Forum en beğendiğim vede aktif yönlerinden biri, TR de nereye giderseniz gidin. Oynamak istediğinizde, birilerini mutlaka bulup ortaya çıkartıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok misafir perverdirler. Bol bol ikramda bulunurlar.

Set vermelerini geçtimde..... sayı verdiler mi sayı.

İki abimizimde hem misafir oluşumuzdan hemde aktif dinlendikleri zamanlarda set verdiler sağolsunlar.Ertan abinin pütürü Mehmet abinin çin lastiği beni dağıttı zaten deli dana gibi bi o yana bi bu yani anrtemandan sonra ne zaman uçağa bindim ne zaman eve geldim anlamadım valla yorgunluktan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki abimizimde hem misafir oluşumuzdan hemde aktif dinlendikleri zamanlarda set verdiler sağolsunlar.Ertan abinin pütürü Mehmet abinin çin lastiği beni dağıttı zaten deli dana gibi bi o yana bi bu yani anrtemandan sonra ne zaman uçağa bindim ne zaman eve geldim anlamadım valla yorgunluktan.

Rüya gibi geçmiş...Sizde de tatlı bir yorgunluk bırakmış....anladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir akşamdı. Yanlış hatırlamıyorsam toplam 4 maç yaparak doyasıya keyifle oynadık. Bence de Murat tevazu göstermiş. Çatır çatır oynayarak bileğinin hakkıyla aldı setleri, yalnız deplasmanda oynadığı ve sahaya alışık olmadığı için balıkları hep ben yaparak :uzgun: sayıları topladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Bey'e artık İzmir dar geliyor. :)

Atatürk stadı Altay derken İstanbul a açılmış savunmasını orada da yapmış anladığım kadarıyla :))

Ya Ömer hocam savun savun nereye kadar hücum yüzdesi yüksek oyunculara denk geldikmi işte Ertan ve Mehmet abiler gibi dağılıyoruz biraz daha cesur olup kontra atakları çoğaltabilsek sanırım daha etkili oluruz nasıl bir Osmanlı torunuyuz anlamıyom valla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir akşamdı. Yanlış hatırlamıyorsam toplam 4 maç yaparak doyasıya keyifle oynadık. Bence de Murat tevazu göstermiş. Çatır çatır oynayarak bileğinin hakkıyla aldı setleri, yalnız deplasmanda oynadığı ve sahaya alışık olmadığı için balıkları hep ben yaparak :uzgun: sayıları topladım.

Mehmet abi balık değilde sanki sen alıştırmışsın çin lastiğini file dibine backhande top gelince ne yapacağını biliyo valla.Millet hayvanları eğitiyor helal olsun sen lastiği eğitmişsin abi :alkis: tabi işin ehli olmadan olmaz bu işler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..