Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Tavsiyede Ben Istiyorum Şimdiden Teşekkürler :)

Recommended Posts

Öncelikle merhaba yeniyim (forumda :) )

2 seneye yakındır masa tenisi oynuyorum. 17 yaşına daha yeni girdim yaklaşık 7-8 ay önce bilgisizliğimle gidip bir hazır raket aldım 'Butterfly Kreanga Power F' aldım 2 ay kadar vay be ne raketmiş gibi yorumlarım oldu ama kendimi geliştirdikçe yetersiz kaldığını gördüm bunun için sizlere danışmaya karar verdim :).

Oyun stilim atak oynuyorum masadan uzak oynamayı seviyorum bh ve fh spinlerimde sorun yok raketim oyun stilime yavaş kalıyor. Fh sipinlerim biraz daha etkili . Şu an elimde bulunan önceden belirttiğim raket hafif bi raket bende uzun zaman onunla oynadığım için hafif rakete çok alıştım (sanırım bunlarıda belirtmeliyim :) ). Raketi nerde kullanacağıma gelirsem okulda hergün 1 saat antreman yapabilyorum hafta sonuda 1 saat çalışabiliyorum. Ayrıca kombo bi raketlede oynadım Butterfly primorac off- tahta üzerine yanlış hatırlamıyorsam 2 tane silver fx lastik vardı raket çok ağır gelmişti birazda yavaş. Yazarak pek fazla analatamadım ama kombo önerilerinizi bekliyorum :) çok fazla uzattığımın farkındayım özür diliyorum son olarak fiyat aralığım yok. Şimdiden TEŞEKKÜR ediyorum .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçenlerde salonda tahta olarak Palia TS1 i denedik, çok hafif, kontrollü ve kaliteli bir tahta! Kesinlikle tavsiye ederim!Denediğimiz kombinasyonun üzerinde LKT rapid sound vardı, spinleri harikaydı.. Çin lastiği istemiyorsanız iki tarafa da max olmayan Vega Europe, ya da Tsubasa'nın önerdiği diğer lastikler...Simdiki aklım olsa ben bu saydıklarımı alırdım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 71 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..