Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geri Dönüş

cagan

Recommended Posts

Herkese yeniden merhaba;

Son yaşanan tatsız olaylar neticesinde forumdan bir süre ayrı kalmıştım. Bu ayrılığın daha fazla sürmesini istemedim ve dahili kullanıcı adı ile aranıza tekrar döndüm. Tabii yasaklanan bir üye olarak kaçak göçek forumda dolaşmak istemiyordum. Ertan abi ile konuştuk ve diğer yöneticilerimizden de onay alarak tekrar aranıza döndüm.

Yaşanan tatsız olayların neticesinde buradan ayrılınca biraz üzülmüştüm, çünkü o süreçte en büyük hatam yönetimi işin sonunu beklemeden ağır bir dille eleştirmek olmuştu. Öncelikle yaşanan tatsızlıklarda kendime hakim olamadığım ve olayların büyümesinde rol oynadığım için tüm üyelerden; ve işin sonunu görmeden kendilerini ağır bir dille eleştirdiğim yönetimden özür diliyorum. Bir daha bu tarz bir tartışmanın içerisinde yer almayacağıma ve sadece ama sadece yazılarımla, fikirlerimle burada var olacağıma da söz veriyorum. Tekrar sizlerle olmaktan, cagan adıyla burada olmaktan ötürü çok mutluyum. Beraber birçok güzel şeyi paylaşmak dileğiyle, esen kalın demiyorum, merhaba diyorum :(

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan kardeşim sizin gibi genç,dinamik,fikir üreten kardeşlerimize her zaman ihtiyacı vardır bu tür sitelerin..Seni hiçbir zaman gitmiş diye düşünmediğim için, ben de sana hoşgeldin değil..Merhaba diyorum.. :alkis: ..Nice güzel,hoşgörü ve seviyeli forum sohbetlerine..Herkese Selamlar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..