Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullandıgım Rakketen Daha Iyisini Bulabilirmiyim

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Şuan Lastik olarak

TIBHAR - Learn Spin

Sınıf Off-

Hız 50

Kontrol 100

Spin 60

Elastikiyet Soft

Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah

Kalınlık 1.5 mm

Tahta olarak da

tihbar match

Sınıf All+

Sap Seçenekleri Anatomic

Hız 69

Kontrol 79

Elastikiyet Medium

Ağırlık 90Gr.

Katman 5

Kullanmaktayım.Oyun stilime uygun bir raket. Fakat daha fazla bütçe ayırarak daha fazla performans alabilecegimi düşündügünüz bir combo raket tavsiyesinde bulunabilirmisiniz.

Aslında tam olarak şunu merak ediyorum kullandıgım combinasyon 100tl.Ben 250tl versem veya daha fazlası, bütçe önemli degil.Bariz bir şekilde raketten kaynaklanan daha iyi kesikler atabilecegim,kontrolü elden bırakmadan daha iyi çakabilecegim bir rakete sahip olabilirmiyim.

Herkese Teşekkürler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın exorsist-trex kullandığınız lastiklerin 1.7 mm (forhandiniz iyi ise belki fh içim 1.9mm ) süngerlisini almanızı naçizane öneririm.

Bu işler ekipmana harcanan paranın miktarıyla değil - yapılan antrenman sayısı ve niteliğine, harcanan emeğe bağlı olarak gelişiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben zaten para veriyim raket kendisi oynasın ben kenardan izlerim gibi düşünmüyorum :)) Sadece şunu merak ediyorum aynı katagoride fazla para vererek raketten kaynaklanan fark oluşabiliyormu?

Mesela bendeki tahta 35tl. Butterfly all+ bir tahta diyelimki 100tl. 100tl verince bişey değişmiyorsa ben ona neden 100 tl vereyim onu soruyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aradaki fiyat farkı kullanılan malzeme ve işçilik kalitesine göre ve markaya göre oluşuyor.

Malzeme seçiminde bence daha ziyade oyununuzu gören bilen bir hoca,antrenör hiç yoksa size göre daha iyi bir oyuncudan antrenman esnasında tavsiye almak daha doğru.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..