Jump to content
Masatenisi.org Forum

Omega 4 Euro Ve Omega 4 Asia

Guest Safa66

Recommended Posts

Arkadaşlar bu lastikleri stiga cr tahta üzerinede oynıyacağım.Biliyorum biraz amatörce gibi ama yorum yapabilriseniz sevinirim.Vega serisi Asia az çok oynamışlığım var.Daha önce bh pryde fh çin lastiği kullanmıştım aynı lastik üzerinde.Bh bozmak istemiyorum hangi lastiği bh almak doğru olur blok kontrol isterim ama spinide olsun isterim asiamı daha uygundur masaya yakıdna euromu.

Not 2.0 mm alıyorum max mı alamalıyım diyede düşünmedim değil(buanda bir yorum atarsanız sevinirim.)

Not2.Arama motorunu benmi kullanmıyorum ne yazsam hata veriyorya bir sorunmu var motorda ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Omega 4 Euro: Orta yumuşaklıkda bir süngere sahip masaya yakın ve uzak neredeyse her şekilde oynayabileceğiniz bir lastik

Omega 4 Asia:Süngeri omega 4 prodan bile daha sert fakat üstü yumuşak süngeri çok sert olduğu için masaya daha yakın oyunlarda çok etkilidir

Spin olarak Omega 4 Asia daha spinli ama euronun da ondan pek aşağı kalır yanı yok gibi

Daha kontrollü bir lastik isterseniz omega 4 euro hatta omega 4 elit bile olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..