Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir De Oynayacak Yer

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

İzmir de masatenisi sporu hakkında yazdıklarımı ve gelişmeleri bu forumu takip edenler biliyorlardır. Burada hiçbir detaya girmeyeceğim ve kişiselleştirmek gibi bir niyetimde yok. Sadece forum da zaman zaman oynayacak yer ve eğitici konusunda talepler gelmekte olduğu için bazı şeyleri paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi Balçova Belediyesi Termal Spor Kulübü antrenörü olarak 2 yıldır çalışmaktaydım.Spor okulumuz ve Kulübümüz lisanslı sporcuları ile asla maddi bir ilişkim olmadı. Ancak ferdi İzmir il birincisi yaptığım ve aynı takımıda final oynatarak (15 yıllık kulüpler arasından) il ikincisi yaptığım takımdaki sporcularım ailesinde bayan fertlerine verdiğim ücretli dersleri bahane ederek Belediyenin ücretli ders verme kuralını (bana tebliğ edilen bir şey yok ayrıca çalışma saatleri dışında olmasına rağmen) ihlal ettiğim için siyasi olduğuna inandığım bir karar ile görevime son verildi.Ardından Önce benim için dilekçe verenler kulübü terketti (batan gemi misali) sadece bir topal fare kaldı )

Tek üzüntüm yaşları 7 -12 arasında olan sporcularımızın da dışarıda kalmasıdır. Çünkü kulüp düzeyin de branşında faaliyetlerine son verilmiştir.Bu nedenle oynayacak yer ve çalışma saatleri konusunda şimdilik sizlere yardımcı olamayacağım.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Merter

Düşüncelerin tekrar teşekkürler.Ancak en azından oynayacak yerler konusunda bilgi vermeyi de borç biliyorum.(Bildiğim kadarı ile)

Öncelikle İl temsilciliği salonu Salı ve Perşembe günlerı akşamları Kuruluşlar ligi maçları var.Ctesi ve Pazar günleri de porgrama göre resmi turnuvalar yapılmakta.Yer halkapınar ATATÜRK STADYUMU

Bunun dışında sanırım ücretli ..ALTAY Spor Kulübünün Alsancak Satdyumu altındaki salonu var.Gün ve saat bilgilerini bilmiyorum.Ancak masa,duş ve antrenör desteği var.

Diğer yerleride bilenler eklesin lütfen

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

müessese maçları salı ve çarşamba günü yapılıyor.yani ATATÜRK STADYUMU pazartesi ve cumaları 5 8 arası açık.bunun dışında ege üniversitesi kapalı spor salonu hafta içi her gün 7 ye kadar açık,hafta sonları da 5 e kadar açık.ücreti sanırım 2 3 veya 4 lira bişeydi.masaları da güzel bir salon

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 58 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..