Jump to content
Masatenisi.org Forum

3-4 Sene Aranın Ardından Tekrar Başlıyorum

Recommended Posts

Sağ el bileğimdeki sakatlık nedeniyle 2009 yılında bırakmak zorunda kalmıştım masa tenisini ama dayanamadım tekrar başlamak istiyorum. ^_^ Raketteki mevcut lastikler için sanıyorum ki yolun sonu gözükmüştür çünkü alalı 3 seneden fazla oldu. Önerilerinize açığım. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun. Avatar resmin çok hoşuma gidiyordu tekrar görünce sevindim. :thup: hiç tavsiye verebilecek biri değilim. Ama şu an H3 kullanıyorum çok memnunum. Penhold olarak da biraz denedim. hoşuma gitti fiyatı da uygun denemeye değer. Çin lastiği kullanan biriyle oynamamış birine karşı çok avantajlı oluyosun ilk başlarda. Top ona çok garip geliyor ama çok uzun sürmez kolay alışılıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim, her tavsiye önemlidir benim için asla öyle düşünme. ^_^ İki taraflı mı kullanayım H3 dersin? Kullandığım kombinasyondan memnunum aslında lakin kimi zaman hızlı kaçıyor kontrol etmekte zorlanıyorum. Boşuna dememişler kontrolsüz güç, güç değildir diye. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

H3 fh de hoşuma gitti. Çok hızlı değil. fırçalayarak spinli atmazsan. Az atıyor. Masaüstü oynarkan kısa toplarda kesiklerde benim hoşuma gidiyor. Flick atarken de çok etkili. Ama ben tek taraf kullanıyorum. Bh den spini fırçalayarak atamayacağım için avrupa lastiği aldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ufak çaplı bir araştırma yaptım, daha önce de aklımda olan ama almaya fırsatımın olmadığı dhs skyline II lastik ile sizin önermiş olduğunuz hurricane III arasında kaldım. Sonra bir de yeni "neo" versiyonlarının çıktığını fark edince işler iyice mercimek çorbasına döndü. :huh: İmzanızda backhand tarafına sriver fx takmış olduğunuzu gördüm. Herhangi hızlandırıcı bir karışım uyguluyor musunuz yoksa direkt olarak su bazlı zamklarla yapıştırıp mı oynuyorsunuz? Ben de backhande bryce, bryce fx ya da sriver takmayı düşünüyordum fakat eski tip lastikler oldukları için hızlandırıcılar olmadan ne denli performanslı olacakları konusunda hiçbir fikrim olmadığı için karar kılamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..