Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eski Tip Solüsyon Yada Eşdeğer Bir Çözüm Bulabilir Miyim.

Recommended Posts

Sevgili Bellek,

Neyin doğru neyin yanlış oldugunu sen belirleyemezsin.Ben senin gibi 10 gündür değil 7 yıldır bu forumun üyesiyim

Ben söyleyeyim;

Solvent akciğer ve Karaciğer hasarını arttıran bir risk faktörüdür.Solvente maruziyet en fazla ayakkabı imalatında çalışanlarda,boya imalatında çalışanlarda ve taban ısıtma isinde çalışanlarda(kaldı ki Isı ve yapıştırıcı bir araya geldiginde solvent alımı artar bu yüzden en riskli gruptur) görülür.

Sonuc olarak solvent tabi ki zararlı bir maddedir.Fakat bir masa tenisçinin solvente maruz kalıp kanser olmasi pek mumkun

değildir.

Sayın Gökhan Egemen

Ben doğruyu yanlışı ben belirlemedim, kendinizde yazmışsınız akciğer ve karaciğer diye, bu maddenin zararlı olduğunu.

Doğruyu yanlışı bu sporda ITTF belirler, bizlerde bu doğrultuda kurallara uyarız. Solventide kaldırmasına sebep sağlığa zararlı olması.

Kanser diye bir şey ben söylemedim, sadece sağlığa zararlı dedim.

Yazma konusuna gelince 10 günlük olan yazmayı beceremiyor mu diyorsunuz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin yazdıklarına cevap vermeyeceğim

Kimseye saygısızlık etmek için yazmıyorum. Bu konu sağlık açısından sakıncalı gördüğüm için yazdım.

Konuya hakim vede bilen arkadaşlar sizde dahil, bende dahil zaten zararlı dedik.

Problem yok. Bana bir cevabınız olursa özel mesajda atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni zehirlemiyorsunuz ama bu konuyu okuyan bir sürü insanı zehirliyorsunuz.

Kendinizi suçlu hissetmemek için başkalarını zehirliyorsunuz.

Bu forumu ve okuyanları zehirlemenize de izin vermem.

Sen git abuk subuk mantıkla "yaa ne olacak zaten pek kanser de yapmıyormuş" gibi bir cümle kurarsan sana tepkim bu olur. Aklınızı başınıza alıni burası forum, tanımadığınız bir sürü insanın tercihini etkileyecek şeyler yazıyorsunuz.

Burada bir genç kardeşimiz benzin o kadar da zararlı değil diye okuyup kullanma ve en azından astım vs olsa sizin yedi sülalenize söver sövmez mi? Ona ne diyeceksiniz? zorla mı verdik kardeşim? mi diyeceksiniz?

Sigara reklamlarını yasaklamaları da gereksiz o zaman sizin mantıkla.

Hiç utanmadan sıkılmadan bir de bu saçma sapan mantığınızda ısrar ediyorsunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen git abuk subuk mantıkla "yaa ne olacak zaten pek kanser de yapmıyormuş" gibi bir cümle kurarsan sana tepkim bu olur. Aklınızı başınıza alıni burası forum, tanımadığınız bir sürü insanın tercihini etkileyecek şeyler yazıyorsunuz.

Burada bir genç kardeşimiz benzin o kadar da zararlı değil diye okuyup kullanma ve en azından astım vs olsa sizin yedi sülalenize söver sövmez mi? Ona ne diyeceksiniz? zorla mı verdik kardeşim? mi diyeceksiniz?

Utanmak sıkılmakmı? Senin böyle şeylerden haberin varmı? Amma şımarıkmışsın ya. İzin vermezmiş Ne yapacaksın. hakkımda davamı açaçaksın. Bu ne şımarıklık ya yuh be. Ne haliniz varsa görün. Bu forum iyice tuhaflaştı. Adam iyi masa tenisi oynuyor diye kendini herşeyi bilen biri sanıyor. Bu ne ya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili TsuBasa

Hepimiz bilgimiz dahilince birşeyler yazıyoruz ama o kadar daha fazlası yok.

İsrar etmek yok, bilenide dinlemek gerekir.

Yazınızın altındaki son cümle sizin yazdığınız yazı tarzına hiç uygun düşmedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bildiğiniz üzere ITTF bu tür malzemeleri yasakladı. Bu forumdaki yazıları yaşı küçük masa tenisçiler de okuyorlar. Onları yasaklı maddelere özendirebileceği için bu tür konuların açılmasına ben şahsen karşıyım. İnsan sağlığına zararlıdır veya değildir o tamamen ayrı bir mesele ama biz insanlara örnek olacaksak kurallar dahilinde olalım.

Bu yüzden konuyu kapatıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..