Jump to content
Masatenisi.org Forum

17-18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Turnuvası

Recommended Posts

Arkadaşlar 17-18 martta İzmir İl temsilciliğinin düzenlediği bir turnuva var.

17-18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TURNUVASI

YER : İZMİR ATATÜRK STADI MASA TENİSİ SALONU

SAAT:13:00

Her yaş grubuna açık olup lisans zorunluluğu vardır.

Katılmak isteyenlerin engeç 17 mart 12:45 de salonda olup isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

17 mart cumartesi:Ferdi maçlar

18 mart pazar :Çift maçları

Genelde ferdi maçların yarı final ve finalide pazara kalıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Hocam sağolasın bilgilendirme için,

bir soru da ben sorayım: lisans çıkartmak için nereye hangi belgelerle başvurmamız lazım? bir de lisans ne kadar sürede çıkartılabiliyor?

Altay alsancak stadında gençlik spor müdürlüğü var hani antremana gelince girdiğimiz kapının hemen yanı oradan çıkartabilirsiniz.

Nüfus fotokopisi

Sağlık raporu (sağlık ocakğından alabilirsiniz)

2 adet fotoğraf

Lisans çıkarma formunu doldurup evraklarla beraber teslim ettinizmi sanırım 1 hafta sonra gelin alın diyorlar.Benim bildiğim bu şekilde.

Ama istersen 464 82 08 veya 464 80 30 (izmir gsgm numaraları)arayıp bilgi alabilirsiniz.Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Eriş in çabalarını takdir etmemek mümkün değil.Duyurular GSİM İZMİR Masatenisi İl temsilciliği sayfasında yayınlanmakta zaten.Ama yine de Murat kardeşimizin konuyu buraya taşıması çok güzel.Ben antrenör olarak değil sadece izleyici olarak ctesi ve pazar Halkapınar da olacağım.Sanırım bazı sporcularımda orada olacaklar.Ancak karşılaşmak istediğim bazı sporcular var..onlarıda görmek istiyorum.(Onlar kendilerini bilirler..) Hasret giderir sohbet ederiz.İnşallah gelirler

Selamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen sefer tehlikeli küçük bir rakiple oynamıştım bir tarafı pütür diğer tarafı anti olan bu seferde çıkar mı Murat karşıma böylesi hiç hoş olmuyor da :shock:

çıkmaz dersen geleceğim. :whistle:

Bişey olmaz bilader gel sen ya bizde arasıra atom karıncalardan tokat yiyyoruz ne yapalım,hem şu senin raketle bi oynıyayım bakiyim alc üzeri calibra sound nasılmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

""ÇANAKKALE GEÇİLMEZ"" Emperyalist güçlerin (Parayı,silahı,politikayı kontrol eden )ülkeleri artık silah gücü ile savaşarak işgal etmediği dönemi yaşamaktayız.Sizlerin elbette Çanakkale savaşının askeri yönünü bildiğinizi düşünüyorum.O günlerde kanımızın son damlasına kadar savunduğumuz vatan toprağımızın üzerinde yaşayan her kişinin bilincinde ""VATAN NAMUSTUR" düşüncesi vardı.O zamanlarda silah gücü ile işgal edemedikleri ve Kurtuluş savaşımızla da ülkemizden kovduğumuz emperyalistler güçlerini şimdilerde bizim içimizden çıkanlar davet etmektedirler.Peki dün silahları ile gelen bu güçler şimdi nasıl bizi işgal ediyorlar.? İletişimin tüm silahlarını kullanarak kültürlerini empoze etmektedirler.Toplumuzu bir arada tutan DİL (farklı kökenli dahi olsa) DİN (Farklı inançlar), TOPRAK bÜTÜNLÜĞÜ( Sınırlarımızın belirginliği) KÜLTÜR ( Değer yargılarını hiçe saymak,bireyselleştirmek) yapıştırıcı özelliklerimizi sulandırarak teslim olmamızı sağladılar.Bir ülkenin sınırlarını savunabilirsiniz.Ancak içinde ne üretileceğine,yeraltı zenginliklerinin nasıl kullanılacağına sizler karar vermelisiniz..İşte M.Kemal ATATÜRK ün ""GENÇLİĞE HİTABESİNİ""" bu anlayış ile okuyunuz.

Evet bende yarın HALKAPINARDA olacağım..ANMAK İÇİN

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..