Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rating Turnuvası

Recommended Posts

TT-rating turnuva sonuçları:

Not: 1.Eylül.2012 tarihinden itibaren her 3 ayda bir sezon şampiyonu belirlenecek. Ödül, lastik ve kupa olacak.

3 ay boyunca derece alan oyunculara 1,2 veya 3 puan verilerek sezon sonunda bu puanlar toplanarak sezon şampiyorunu belirlenecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Geçen hafta turnuva olmaz diye düşündüğümden hiç bakmamştım bile siteye. Gelmek isterdim..Tahsin noldu abi bu bu sefer teselli de bile yoksun :) İşin şakası katılan ve başarılı olan olamayan bütün arkadaşları tebrik ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçlar ortada ben biri,nciye elendim birinci olanda kimseye set vermedi beni 3.2 yendi azkalsın ben alacaktım maçı bir önceki turnuvada ben elemiştim onu çeyrek finalde bu sefer öcunu aldı eeeeeee herzaman kazanacak değilizya mesala ikimizin arasındaki maçta gurupta set vermedin bana finallerde seninde hızın duşunce iyi faydalanıp maçı 3.1 aldım .... şu bir gercekki ordakilerin çoğu ilerde tutulmayacak çok iyi geliştiriyorlar

enes aga biz maçlarımızı forum buluşmasında saklayacaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

17 dinci tt reating masatenisi turnuva sonuçları

1.tahsinkalay(ben)

2.mustafa islam

3.mithat kaya.

4.abdulkerim kaymak

turnuvada safdışı kalan onemli oyuncular

1 özcan bavaş

2 tunç karaman

3 uğur kaylan

4 atilla taşdan

5 suat uğurlu

çok çekişmeli geçen maçların ardından ipi göğuslemeyi başardım

Tebrikler Tahsin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsincim öncelikle bu başarından dolayı seni tebrik ediyorum. ( sanıyorum ilk rating birinciliğin ). Gerçekten önemli isimler arasından sıyrılman güzel bir başarı olmuş. Forum buluşması için içimize korku salmaya devam etmen de bizim açımızdan kötü oldu tabi..:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

enescim çok konssantre ile oynadım yoksa zor alırdım çunku baya geliştirmişler nerdeyse 3.0 kaybedecemmacı 3.2 alarak kazandım yaniğ her an herşey oola bilecek turnuvalar oluyor her hafta birincilik degişiyor işin guzelligi ve zevki burda zaten ama iyi tepeledin beni ilk maçımızda :alkis:

devamı gelecek inş bundan sonra
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bütün forum üyelerine selamlarımı ileterek konuya gireyım

ben istanbul avrupa yakasıda ikamet etmekteyim .

ortaokulda ve lisede masatenisi oynadım.

bu yıl üniversite hazırlıgı bitiyorum .

orta okul ve lisede hazır raketlerle oynardım.

bu yıl combi rakete geçtim ve gelişmeye başladım yavaş yavaş.

yaşım 20 .

bizim üniversitede yılda sadece 2 turnuva oldu .

ben daha çok turnuvalara katılmak istiyorum.

ama gerçek şuki üst düzey oyuncu değilim. orta düzey oyuncuyum.

rating turnuvalara katılabilirmiyim? yani rating turnuvaların herhangi bir katılım şartı varmı?

cevaplarsanız çok mutlu olurum . simdiden tesekkur ederım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bütün forum üyelerine selamlarımı ileterek konuya gireyım

ben istanbul avrupa yakasıda ikamet etmekteyim .

ortaokulda ve lisede masatenisi oynadım.

bu yıl üniversite hazırlıgı bitiyorum .

orta okul ve lisede hazır raketlerle oynardım.

bu yıl combi rakete geçtim ve gelişmeye başladım yavaş yavaş.

yaşım 20 .

bizim üniversitede yılda sadece 2 turnuva oldu .

ben daha çok turnuvalara katılmak istiyorum.

ama gerçek şuki üst düzey oyuncu değilim. orta düzey oyuncuyum.

rating turnuvalara katılabilirmiyim? yani rating turnuvaların herhangi bir katılım şartı varmı?

cevaplarsanız çok mutlu olurum . simdiden tesekkur ederım

Sadece rating üyesi olmanız yeterli (http://www.tt-rating.com/ttrating/oyuncuKayit.aspx?id=0.2667263918556273)

Burada her pazar turnuva oluyor, her seviyeden oyuncular var, katılabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni insanlarla oyuncularla tanışmak ayrı bir heyecan verici sevyesi ne olursa olsun raketi tutmayı bilmese bile yeterki masatenisi aşığı olsun zaten gerisi gelir sevyeside artar busırada şeker kardeşim benim üç vasıta değiştirmeniz lazım topkapıya gelirseniz iki vasıtaya düşer topkapıdan oda baya uzun surer topkapı umraniye otobusleri var ama metrobusle gelmenizi tavsiye ediyorum metrobusle altunizade durağında indiğinizde ordanda umraniye minibusleri 5 dk. yuruyerek ben salona ordan yarım saat yurudum yani yakın kalıyor altunizadedn umraniyenin hemen girişinde kalıyor salon namazgah durağında inip üst gecitten sonra caminin altında kalıyor ............

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cok tesekkur ederım tahsin bey değerli yorumunuz için .

benim 3-4 tane daha sorum olucak.

sitede 1 temmuzda turnuva oldugu yazıyor dogrumu o bilgi?

birde her perşembe rating macları oluyor yazıyor dogrumu?

eğer 1 temmuzda turnuva varsa mutlaka gelirim hem yoluda ogrenmıs olurum. metrobüsle altunzadeye gelip ordan gelirim minibusle.

birde ben dün kayıt oldum rating sistemine puanım sıfır dogal haliyle:D

sıfır puanla katılabilirmiyim turnuvalara?

birde salona girmek için fazladan spor ayakkabı getirmek gerekiyormu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten yapacağın maçlar senin puan olçumun olacak tabiki belirlikişilere sadece başlangıc puanı verilir ama siz anca yapacağınız maçlara puanınız verilecek evet ayın biri turnuva var umraniye bzinde spor kulubunde orda oyuncuların çoğu oyun sevyesi hemen hemen bir birine yakın olduğundan her hafta birincilik el değiştiriyor güzel reyting maçları seni beklemektedir görüşürüz inşallah orda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..