Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombo Yardımı

togan

Recommended Posts

Arkadaşlar 100 140 liralik bir butcem var ve Ben de şu komboyu dusundum palio c2 tahta ve bh ve fh ye dipper 2.15 mm lastikler simdi deneyimleriniz dogrultusunda şu konularda yardimci olabilir misiniz 1) Uyum ve denge bakimindan lastiklerle tahta uyumlu mu 2) Hem fh hem bh de ayni lastikleri kullanmanin avantaji veya dezavantaji ne olur 3) Eger bu kombo Çok uyumsuz olursa bana bu butcede friendship palio dhs markalariyla kombo onerir misiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence cin mali malzeme kullanma eger alirsan fazla sürmez gider tekrar yenisini alirsin.biraz fazla ver iyi bisey al hem icine siner hemde oynarken zevk alirsin.birde kac yildir oynadigin ve stilini yaz.simdiye kadar hangi tahtayla hangi lastigi kombine ettin yada baskasinda deneyip hosuna giden kombi oldumu.fh ve bh icin ayni lastigi tabi kullanabilirsin ama sende hangisi daha güclü ona göre lastigin kalinligina ve süngerinin sertligine karar verirsin eger ikiside ayni diyorsan lastigin kalinligini ayni al bi sakincasi olmaz. ben sana bi kombinasyon tavsiye edeyim ama ne kadar tutar bilmem bununla ben uzun bir süre oynadim cok memnundum.tahta,donic persson powerplay-lastik fh nittaku hi-super 2,0mm bh joola samba 2,0mm ayrica bu lastikler oldukca uzun ömürlü bence seninde hosuna gidecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim şu anda ve ilk kullandığım kombi instinct+ tahta üzerine friendship fx for beginner ve geo spin tarzımı anlatayım masaya yakın değil de uzak veya orta mesafe oynamayı seviyorum. Fh de değil de bh şutlarla hem bh hem fh spinlerle de atak oynuyorum (tabi bh spinim öyle sizinkiler gibi değil ama arada böyle sağlam attığım oluyor.). Yani hem bh spini hem de fh şutumu geliştirecek bir kombinasyon arıyorum şimdiki kombi de artık yavaş ve yorucu geliyor tahtası ağır mi ne anlamadım. Gelelim bütçeye haklısınız az daha zorlayıp iyisini almak iyi olur ama ne yapalım ben de öğrenciyim harçlıklarla alacağım bu raketi zaten pro sporcu da değilim tek amacım maksimum düzeyde eğlenmek zaten tek stres atma kaynağım bu ygs de var seneye diyeceğim bu yani yardımcı olursanız iyi olur murat abi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

madem bütce dar böyle yapalim.tahtanin birseyi yoksa yani kirik degilse o kalsin zaten elin ona alismistir iyi bi tahta pahali gelirsana.sen simdilik sadece lastik al bu tahtaya.lastige gelince ben biraz arastirdim senin stile ne uyar diye hemde fiyat olarak sanirim bu bayagi uygun DHS NEO Skyline TG3 fh ve bh 2,0mm alabilirsin max tavsiye etmem cünkü kontrol cok zorlasiyor,max lastikte oyunun zevki kacar.birde kendini masaya yakin oynamaya alistirmaya calis daha zevkli oldugunu anlarsin.masadan acilip vurus yapmak tabiki zevkli ama hem yorucu hemde uzaktan sayi yapmasi zordur.www.tabletennisdb.com bu sitede her firmanin malzemesi hakkinda degerlendirme ve yorumlar bulursun.eger dhs lastigin fiyati sana yukarda yazdigim lastiklerle ayni gibiyse yukarda yazdigimi al derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat abi araştırdığın için teşekkürler tahta dursun diyorsun da ben lastik yapıştırmayi bilmiyorum japonla da yapışacak bir şey değil o yüzden bir siteden alıp o siteden yapıştırmalarını isteyeceğim hem zaten tahtadan memnun değilim bir düştü sapı kırıldı sapın içine doğru bir baktım o sapı tutan aralarında boşluk olan iki küçük sunta ama yine de japonla yapıştırdım elektrik bandı da kullandım :) kullanıyorum Yani murat abi sen bana beni götürebilecek bi tahta tavsiye edersen iyi olur ben c2 palio yu duydum 50 lira ama çok övüyorlar fiyatının çok üstünde bir tahtaymış öyle işte murat abi yardımcı olursan iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat abi araştırdığın için teşekkürler tahta dursun diyorsun da ben lastik yapıştırmayi bilmiyorum japonla da yapışacak bir şey değil o yüzden bir siteden alıp o siteden yapıştırmalarını isteyeceğim hem zaten tahtadan memnun değilim bir düştü sapı kırıldı sapın içine doğru bir baktım o sapı tutan aralarında boşluk olan iki küçük sunta ama yine de japonla yapıştırdım elektrik bandı da kullandım :) kullanıyorum Yani murat abi sen bana beni götürebilecek bi tahta tavsiye edersen iyi olur ben c2 palio yu duydum 50 lira ama çok övüyorlar fiyatının çok üstünde bir tahtaymış öyle işte murat abi yardımcı olursan iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu palio tahtayi ben tanimiyorum ama carbon katmanli sanirim,fena degildir herhalde.eger öyle diyorlarsa cokda kötü olamaz zaten.sana dedigim dhs lastiklerlede kendim hic oynamadim yani yüzde yüz bir yorum yapamam.benim yaptigim sadece internette yazilan ve kendi tecrübelerimle yaptigim bir tahmin.birde palio lastiklere baktim,ben olsam hesapli birsey alicaksam söyle bi kombi yapardim.o dedigin palio tahtani üzerine fh lastigi palio cj8000 biotech-bh palio cj 8000 spin lastik aliridim.ben bu markayi hic denemedim ve senide yanlis yönlendirmek istemem ama aradigin fiyata en uygun vede kullanabilecegin birsey olur diye düsünüyorum.lastikleri cok kalin alma 2,0mm yeter bence. lastik nekadar kalin olursa raketin o kadar agirlasir.ben bu dedigim lastiklerin özelliklerini iyice bircok lastigin icinden okuyup sana yazdim avrupa standarti degil! ama cok yakin diye yazilmis,senin simdiye kadar kullandigindan iyidir herhalde fiyatta bayagi uygun.bu fiyata daha iyisini tavsiye edebilecek varsa hic cekinmesin yazsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

palio lastikleri türkiyede nereden temin edebilecegini bilmiyorum ama malzeme satanlara sor herhalde bilirler yada forumda sor. fiyatlari 30-40 tl arasi olmasi lazim.eger bulamazsan FRIENDSHIP 729 Fokus 3 SNIPE yada LKT- Rapid Soft alabilirsin bunlarda cok enteresan ve senin stilinede uyuyor. masatenisi.comda bu lastikler var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..