Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Önerisi

furkanç

Recommended Posts

Guest Aydın Ungan

Merhaba

Stiga Clipper CR WRB tamamen ahşap bir tahtadır.

Her su bazlı lastik ile netice alamazsınız.Bu tür tahtaların üzerinde Soft + sound + max lastikler ile başarılı olabilirsiniz.Özellikle medium+hard süngerlerden uzak durunuz ne bazlı olursa olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

forumda satılan şu lastiklere bir bakın isterseniz:

http://www.masatenisi.org/forums/topic/12988-satylyk-syfyr-lastikler/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Aydın Ungan

Merhaba

Tenergy serisinin sünger özelliği elbette Hard ve Fx olması ile belirleniyor.Hard 40 - 45 derece diye kabul ediliyor.Fx ise Esnek .İyi de sorun nasıl oynadığınızyani masaya olan uzaklığınız .Bana göre belirleyici olan özellliğiniz tahta seçiminizde şekillenmekte.

Ancak Sn Bilal Ogun un dediği gibi"""Sana uyar mı ? """ Kişisel düşüncem sert ve sadece tahta katmanları ile yapılı raketlerinizde soft veya medium max lastik kullanın derim..Ötesi elbette stiliniz ile ilgilidir.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hah ben de onu diyorum. Takım arkadaşım clipper üzerine bir ton lastik denedi en sonunda tenergy 05 ile aradığı lastiği buldu.

Stil meselesi. Size yumuşak lastik gider bana sert. Bu arkadaş da bize ip ucu olarak atak oynuyorum demiş maşallah. Ne bileyim ben sana ne gider allah allah müneccim miyiz. Piyasadaki her atak lastik o tahtaya uyar. Kan grubu değil ki bu zehirlesin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..