Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Yer ( Sadece Oynamak Değil Geliştirmek Amaçlı,gençler Kata

Recommended Posts

Merhaba ,

Masa tenisine küçük yaştan beri hep ilgili olmuşumdur , senelerdirde okul takımında ilçe müsabakalarına katılmaktayım geçen sene 3.olmuştuk ilçede ve nedensizce o günden sonra pek çalışmadım . Bu sene ise geçen hafta oynanan ilçe müsabakalarında nerdeyse aynı rakiplere karşı derece alamadık , rakipler kendilerini çok geliştirmişler . Okulumda 6-7 tane masa var oynicak yer var olanak var partner var fakat kendimi nasıl geliştiricem bilmiyorum . Yani masa tenisi antrenörü sadece 1 gün geliyor okula ondada çok bişey yaptıgımız bize çok bişey gösterdiği söylenemez çünkü çok ilgili olduğumuzu dusunmuyor herneyse ben şuan lise 3teyim ortalama bi oyunum var ve kendmi geliştirip istanbul ilinde derece yapacak kadar gelişebilceğimi düşünüyorum . Mecidiyeköy-Şişli-Taksim-Beşiktaş-Levent-Akatlar-Maslak-İstinye civarında olabilir buralarda oynayacak yer değil de " hocalı kendimi antreman yaparak geliştirebilceğim yer " arıyorum . Yani amacım kendimi biraz daha geliştirip seneye güzel neticeler olup arkadasındanda bir kulübe alınabilmek . Evet briaz geç diyceksiniz lise3 olmusun diyceksiniz ama ben iyi calısırsam gelişebilceğimi düşünüyorum . Yeni aldığım Stiga Boost TX lastiklerimde bosa gitmemis olur boylece :) Şişli terakkideki çalışmalar antrenörlerlemi yapılıyor acaba varmı bilen,orası aylık 60liradan uygun geldi aban çünkü . teşekkürler

*Bu arada bu hesabı 11 yasındayken falan acmıstım heralde nick im oyuzden boyle cocukluk :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba İsmekte oynayabilirsin Hocamız yok ama elimizden geldiğince yardım ederiz.

hafta içi 16:00 - 21:00 çarşamba hariç

hafta sonu pazar 10:00 - 21:00 arası

gelip burada oynayabilrisin detayları oraya gelirsen konuşuruz. üye haritasını incelemeni tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi zaten oynayacak yer ve benden daha iyi oynayan partnerimde var aradığım şey bi hoca eşliğinde bi kulüpte oynayacak seviyeye gelebilcek şekilde kendimi geliştirmek ama yinede olabilir tabi teşkkür ederim detaylı bilgi alabileceğim bi site gibi bişey varmı, belediyenin yeri anladığım kadarı ile?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şİşli teraki de Antrenör yok sanırım. ama orada perşembe ve salı günü oynayan olduğunu duydum.

Dediğin güzergahta ismek var istersen birgün gel maç yapacağın birileri mutlaka olur.

senin için yararlı olur.

(gelmeden önce beni ara

detayları konuşuruz.) (0 531 793 14 28 )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam genç

gerçi masatenisinde bu yıl gençliğinin son senesi olması lazım. Yani artık büyümüş sayılırsın.

Şimdiye kadar ilgili olduğun halde zaman ayırıp kendini geliştirmediysen;

bir yıl daha bekle seneye üniversitene gir ondan sonra kendini geliştirirsin. bu saatten sonra kendini kaptırırsan üniversiteyi unutursun. tercih senin.

Bence eğlence amaçlı haftada bir ( hoca da geldiğine göre ) oynamaya devam et.

gidebiliyorsan avrupa yakasında 15 günde bir cumartesi günleri ups de turnuva var oraya takılabilirsin.anadolu da birkaç dernek var. fazla da gitmeni tavsiye etmem.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..