Jump to content
Masatenisi.org Forum

Anadolu Yakasında Partner

dsimer

Recommended Posts

çok güzel, masa tenisi arkadaşı bulabiliyor musun peki, haftasonları ben de oraya takılmak isterim açıkçası..

akşam 6 dan sonra bir kaç kişi oluyor hafta sonları

hafta ortasında da telefonlaşarak buluşuyoruz ama orta seviye üstü kimse bulunamıyor.yarın (pazar)gelmek istersen 6 da orada olabilirim bir iki oyuncu çağırabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Merhaba Arkadaşımla masa tenisi ve bilardo salonu açtık. Altkaynarcada çalışan arkadaşlarla oynayabilirsin. Haftaiçi haftasonu farketmeden gidebilirsiniz. Bana çalışan arkadaşım orta seviyedir. Ama kısa zaman sonra sürekli oynadıkları için orta üstü olurlar. Gitmek isterseniz

www.sportifeglence.com dan detaylara erişebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Selam arkadaşlar.. Eğer organize edebilirsek burdaki tüm herkesle beraber bir organizasyon yapıp buluşalım. Hem birbirimiz tanımış hemde kendimizi tartmış oluruz. Sancaktepe de oturuyorum bende. Kısacası hepimiz birbirimize bayağı yakınız. Haydi biraz hareketlenelim.. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 5 months later...

Selam arkadaşlar.. Eğer organize edebilirsek burdaki tüm herkesle beraber bir organizasyon yapıp buluşalım. Hem birbirimiz tanımış hemde kendimizi tartmış oluruz. Sancaktepe de oturuyorum bende. Kısacası hepimiz birbirimize bayağı yakınız. Haydi biraz hareketlenelim.. :)

Merhaba aslinda dediginiz gibi bir anadolu yakasi bulusmasi yapilabilir.

Benim aklima mekan olarak Aydos cebir kolejindeki yeni acilan salon geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..