Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tıbhar Sigma Sensitec

Recommended Posts

Arkadaşlar mrb,

Tıbhar Sigma Sensitec tahtayı üzerinde Neo Hurricane2 ve Neo Hurricane3 lastiklerle (lastikler maks kalınlıktaydı) hafta sonu bir kez deneme imkanım oldu. İki taraflı çin lastiği, haliyle bana biraz yavaş geldi bu nedenle de spinlerde ve diğer oyun kombinasyonlarında çok efor sarfettim. Özellikle kol hareketlerimi tam yapabilmek için tüm gücümle yüklendim, tüm vücüdumla oynamaya çalıştım; bundan olsa gerek her tarafım sızlıyor şu an :) Spinler koldan çektiğimde mükemmeldi ama bunu oyunun her anında tutturamadım, kısa ve kesik oyunlarda çok zorlanıyordum, çok hareketli olmam gerektiğinden ve lastiklerin yapışkanlı olması nedeniyle tüm kol ve ayak kaslarımı çalıştırmak durumunda kaldım. Çin lastikleriyle oynamanın farklı bir tarzı olduğundan sanırım diğer tahta ve lastiklerdeki oyun tadına varamadım. Bununla birlikte tahtayı çok dengeli buldum, tahtanın FL sapı ağır lastiklerle bile dengeyi bozmadı. Yalnız, daha önce Turushan hocamın bahsettiği gibi tahtanın tiz bir sesi var. Kısa süreli deneme ve çin lastikleriyle yapılan çalışma nedeniyle yaptığım yorumun çok eksik kaldığını düşünüyorum bu nedenle de tahtayı kullanan diğer arkadaşlardan farklı yorumlarını bekliyorum, şimdiden tşkler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..